Przegląd VoltechSG (obsługa klienta i kompilacja systemu)
#1

Cześć wszystkim, ze względu na moją sytuację zdrowotną nie jestem w stanie zejść na dół, aby wykonać mój system, więc opublikowałem opcję wyszukiwania usługi kompilacji.   JC z VoltechSG SG odpowiedział i zaczął dyskutować na temat kompilacji, był bardzo cierpliwy ze mną i moim przyjacielem, który doradzał mi w sprawie części, i zachował budżet kompilacji, który dla niego ustaliłem.   A jako dodatkowa usługa bez opłat sprawdził mój stary system, który, jak myślałem, zabił dmuchane psu, pomógł mi wyczyścić stare części i umieścić je w nowym pudełku płyty głównej w celu przechowywania (płyta główna, ram, procesor) i GPU w innej torbie i przeniosłem stary, działający dysk twardy do nowego systemu jako dodatkowy dysk do podstawowego użytku.   Moja opinia : Łatwo jest rozmawiać z bardzo przyjaznym i wykonuje dobrą robotę, jestem bardzo zadowolony z mojego nowego systemu i nadal świadczy usługi serwisowe (składanie systemu i testowanie przed przekazaniem i serwis gwarancyjny części). Daję mu 5/5 🎖️. Jeszcze raz dziękuję JC.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)