POMOC: Brak połączenia z Internetem
#1

Zszedł do Singtel, aby przenieść własność abonamentu światłowodowego. Dostęp do Internetu przestał działać po tym procesie. Teraz router twierdzi, że ISP DHCP nie działa poprawnie. Zdarzyło się to wcześniej, gdy wycofanie i aktualizacja. Proszę pomóż.   Zrobiłem procedurę resetowania i skontaktowałem się z ISP. Ciągle mówią, że to problem z routerem, który nie wydaje mi się. Przełącz na inny router również ten sam problem.
Reply
#2

Singtel jest skomplikowany ... Router innej firmy nie jest prostą metodą plug and play Prawie 3 tygodnie zajęło mi ustalenie ustawienia routera dlink w celu uzyskania dostępu do Internetu Jeśli używasz routera simgtel, należy go podłączyć i odtwarzać
Reply
#3

Musisz podać więcej informacji, np. Używając ONT lub ONR. Router Singtel lub router innej firmy. Jakie są wskazania diod LED w ONT / ONR? Jeśli to możliwe, załącz zrzut ekranu swojej instalacji. Bez głowy, bez ogona, nikt też nie może ci doradzić. Wesołych Świąt
Reply
#4

wujek_josh napisał: Musisz podać więcej informacji, np. Używając ONT lub ONR. Router Singtel lub router innej firmy. Jakie są wskazania diod LED w ONT / ONR? Jeśli to możliwe, załącz zrzut ekranu swojej instalacji. Bez głowy, bez ogona, nikt też nie może ci doradzić. Wesołych Świąt Używam ONT i routera asus innej firmy. Wszystkie światła są ZIELONE, nawet WAN jest ZIELONY.
Reply
#5

Palaxius napisał: Używam ONT i routera asus innej firmy. Wszystkie światła są ZIELONE, nawet WAN jest ZIELONY. router asus musi wybrać profil ISL. z którego korzystasz ONT lub ONR?
Reply
#6

Czy plan przenosi Singtel Unlimited Fibre czy tylko zwykły Singtel Fibre? Są to całkowicie różne konfiguracje. Niech zgadnę, że „kupiłeś” ten plan światłowodów od nieznajomego na karuzeli?
Reply
#7

outer92 napisał: router asus musi wybrać profil ISL. z którego korzystasz ONT lub ONR? Używam ONT. Uważam, że problem leży po stronie dostawcy usług internetowych, który musi zresetować profil, wyczyścić tabelę MAC lub zezwolić na dostęp, niezależnie od tego, jak go nazwiesz. Testowałem z innym routerem asus również bezużyteczne. Korzystam z tego samego routera i ustawień przez 3 lata, aż do przeniesienia własności. Może blokują mnie jak ci ludzie, którzy grają w rachunki.
Reply
#8

it_geek napisał: Czy plan przenosi Singtel Unlimited Fibre czy tylko zwykły Singtel Fibre? Są to całkowicie różne konfiguracje. Niech zgadnę, że „kupiłeś” ten plan światłowodów od nieznajomego na karuzeli? To mój stary plan światłowodów 1GB, który był używany od 3 lat. Zrobiłem przeniesienie własności pod moim ojcem na moje.
Reply
#9

Myślę, że to kwestia uzgadniania.
Reply
#10

dlaczego wszyscy komplikują sprawy, prosząc o to i tamto? to jest naprawdę bardzo proste. Palaxius, zmieniłeś właściciela i po tym twój internet przestał działać. Singtel musi to naprawić dla Ciebie i powinieneś nalegać, aby została eskalowana do pracowników / menedżerów wsparcia następnego poziomu, dopóki nie zostanie rozwiązana. Powiedziawszy to, powinieneś wiedzieć, kiedy rejestrujesz się w Singtel, że nie obsługują routerów innych firm, więc korzystasz z niego na własne ryzyko. Wszelkie problemy i zrzucą winę na twój router. Jeśli masz router Singtel, przełącz się na niego i przetestuj za pomocą routera. Tylko wtedy, gdy twoje połączenie internetowe jest nadal niedostępne, możesz potwierdzić, że to ich wina.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)