Czy można używać Linksys X3000 tylko jako modemu?
#1

Cześć wszystkim, szukałem w Internecie rozwiązania mojego dylematu sieciowego.   Chcę chronić swoją sieć za pomocą IPVanish VPN. Mam router z zainstalowanym DD-WRT i skonfigurowałem go idealnie.   To schemat sieci, którą chcę zaprojektować   ADSL -> Linksys X3000 (tylko modem) -> Router DDWRT -> Przełącznik -> 10 klientów.   Problem, z którym się spotykam, polega na tym, że nie mam pojęcia, jak ustawić router modemu w tryb tylko modemu. Kiedy próbuję przełączyć go w tryb mostka, nie mogę wpisać mojej nazwy użytkownika i hasła PPoE, więc nie mogę połączyć się z Internetem.   Próbowałem użyć konfiguracji LAN-LAN i LAN-WAN. LAN-LAN działa dobrze, jednak wymagam całego ruchu, aby przejść przez VPN na routerze DDWRT. W ten sposób zdałem sobie sprawę, że jedyną drogą jest LAN do WAN.   Skonfigurowałem DMZ na routerze modemowym z adresem WAN. Zmieniłem również adres IP routera na 192.168.2.1. Wygląda na to, że sieć wewnętrzna działa dobrze, ale żaden klient nie może połączyć się z Internetem.   Po tym zdecydowałem, że muszę ustawić router-modem tylko na modem. Ale nawet to wiąże się z problemami. Jeśli zauważysz coś nie tak z siecią LAN-WAN lub jeśli wiesz, jak włączyć modem tylko za pomocą linksys x3000, daj mi znać.   DZIĘKUJĘ CI!!
Reply
#2

karmienie łyżką https://youtu.be/3H-jE8NL78E
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)