Szybka pomoc
#1

Używam 200 Mb / s pod Singtel, router ma 2-przewodowe tempo (domyślny router). Używam kabla i mogę uzyskać średnią. 85 + Mbps według testu z speedtest.com.sg, jeśli korzystam z sieci bezprzewodowej, stan połączenia 72,2 Mb / s. Chcę dowiedzieć się, czy jeśli możliwe jest uzyskanie prędkości wyższych niż 100 Mb / s, wiem, że nie jest możliwe uzyskanie prędkości maksymalnej 200 Mb / s. Czy wzmacniacz zasięgu z portem Ethernet może osiągnąć to, czego chcę? jeśli tak, jakieś zalecenia? Dziękuję Ci
Reply
#2

podłącz do portu 1 routera i upewnij się, że prędkość karty sieciowej komputera wskazuje, że działa z prędkością 1 Gb / s
Reply
#3

Dla 2wire5012nv tylko port 1 jest gigabitowy, reszta to 100 Mb / s. Bezprzewodowy przedłużacz zmniejszy o połowę Twoją aktualną prędkość.
Reply
#4

Używam tego routera co roku temu, dopóki nie zmienię Asus N66 rozwiązał wszystkie moje problemy z siecią bezprzewodową i prędkością. Router Thsi nie jest tak skuteczny, a nawet nazywany technologią wsparcia, aż do żadnego znaczenia ..
Reply
#5

quekky napisał: podłącz do portu 1 routera i upewnij się, że prędkość karty sieciowej komputera wskazuje, że działa z prędkością 1 Gb / s czy masz na myśli zmianę na 1 Gb / s zamiast automatycznego w Menedżerze urządzeń> Karty sieciowe> Kontroler rodziny Inventec PCIe GBE> Zaawansowany> Szybkość i dupleks Czy zawiesi adapter, a nawet mój laptop, jeśli nie działa.
Reply
#6

guyferic napisał: czy masz na myśli zmianę na 1 Gb / s zamiast automatycznego w Menedżerze urządzeń> Karty sieciowe> Kontroler rodziny Inventec PCIe GBE> Zaawansowany> Szybkość i dupleks Czy zawiesi adapter, a nawet mój laptop, jeśli nie działa. Nie. quekky poprosił cię o podłączenie laptopa do portu 1, a domyślnie twój laptop uzyska prędkość łącza 1.0 Gb / s. Stamtąd powinieneś uzyskać prędkość przekraczającą 85 Mb / s. Używam również 200 Mb / s, a dostaję 225 Mb / s DL / UL 99% czasu. Jeśli chodzi o szybkość sieci bezprzewodowej, nie można uzyskać prędkości przekraczającej 40 Mb / s na żadnym kliencie bezprzewodowym, ponieważ sam 2wire ma ograniczenia sprzętowe. Jedynym sposobem jest zamówienie nowszego routera od singtel, lub możesz kupić własny router i samodzielnie skonfigurować.
Reply
#7

ok dzięki, spróbuję tego. nawiasem mówiąc, ilekroć używam BitTorrenta, mój internet się psuje, ale torrenty nadal mogą pobierać. Muszę ponownie uruchomić router, aby móc surfować po Internecie. Mam ograniczoną prędkość DL / UL, czy są inne konfiguracje, które są potrzebne, aby Internet mógł nadal działać podczas pobierania.
Reply
#8

guyferic napisał: ok dzięki, spróbuję tego. nawiasem mówiąc, ilekroć używam BitTorrenta, mój internet się psuje, ale torrenty nadal mogą pobierać. Muszę ponownie uruchomić router, aby móc surfować po Internecie. Mam ograniczoną prędkość DL / UL, czy są inne konfiguracje, które są potrzebne, aby Internet mógł nadal działać podczas pobierania. 2wire5012nv jest dziś beznadziejny w szerokopasmowym łączu światłowodowym ...............
Reply
#9

guyferic napisał: Używam 200 Mb / s pod Singtel, router ma 2-przewodowe tempo (domyślny router). Używam kabla i mogę uzyskać średnią. 85 + Mbps według testu z speedtest.com.sg, jeśli korzystam z sieci bezprzewodowej, stan połączenia 72,2 Mb / s. Chcę dowiedzieć się, czy jeśli możliwe jest uzyskanie prędkości wyższych niż 100 Mb / s, wiem, że nie jest możliwe uzyskanie prędkości maksymalnej 200 Mb / s. Czy wzmacniacz zasięgu z portem Ethernet może osiągnąć to, czego chcę? jeśli tak, jakieś zalecenia? Dziękuję Ci Czas wycofać 2Wire. Większość routerów dwupasmowych jest teraz dostępna. Przejdź na 1900 lub niższy (myślę, że teraz najwyższy to 3200)
Reply
#10

WWE_Fan napisał: Czas wycofać 2Wire. Większość routerów dwupasmowych jest teraz dostępna. Przejdź na 1900 lub niższy (myślę, że teraz najwyższy to 3200) czy trudno byłoby wymienić router, ponieważ wciąż potrzebuję głosu Mio i Miotv, a ja nie jestem człowiekiem zorientowanym na technologię. jeśli metody będą zbyt trudne, będę zdezorientowany.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)