Powoli Asus RT-N56U, aż do ponownego uruchomienia
#1

cześć   Uświadomiłem sobie, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bit torrent). nie można płynnie odtwarzać YouTube do momentu ponownego uruchomienia.   Normalna?
Reply
#2

LKY156 napisał: cześć Uświadomiłem sobie, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bit torrent). nie można płynnie odtwarzać YouTube do momentu ponownego uruchomienia. Normalna? żadnych takich problemów z moim RT-N56U więc to nie jest normalne
Reply
#3

Czy możesz telnet do routera? Powinieneś sprawdzić conntrack_udp_timeout w ustawieniach sysctl. Ponieważ zadanie UDP jest wykonywane po wysłaniu pakietu, czas udp_timeout powinien być krótki, aby uniknąć przyjmowania wpisów conntrack. Torrenting generuje wiele wpisów tcp i udp, więc powinieneś je szybko usunąć. Niektóre urządzenia sieciowe mają szalone ustawienia po około 24 godzinach. Jeśli ASUS to czyta, powinni wprowadzić zmiany.
Reply
#4

LKY156 napisał: cześć Uświadomiłem sobie, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bit torrent). nie można płynnie odtwarzać YouTube do momentu ponownego uruchomienia. Normalna? Jeśli nie masz nic przeciwko ryzyku (przygotuj dysk odzyskiwania ASUS), wypróbuj oprogramowanie padavana. Myślę, że część problemu wynika ze sposobu, w jaki oprogramowanie układowe ASUS przechowuje niepotrzebne dzienniki. wyłącz wszystkie logowanie w opcjach. To powinno rozwiązać większość problemu, ale ostatnim bitem są dzienniki systemowe, których nie można wyłączyć (a ASUS robi to niewłaściwie, co prowadzi do tego, że dzienniki przytłaczają system). Oprogramowanie wewnętrzne padavana co najmniej poprawnie obsługuje dzienniki systemowe.
Reply
#5

LKY156 napisał: cześć Uświadomiłem sobie, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bit torrent). nie można płynnie odtwarzać YouTube do momentu ponownego uruchomienia. Normalna? Kiedy powiedziałeś „uruchom ponownie”, to czy włącza się i wyłącza zasilanie, czy kliknij przycisk „reset”?
Reply
#6

Ci, którzy mają N56, czy mogą potwierdzić: 1. Czy grozi Ci spowolnienie sieci, jeśli bardzo duże torrenty (np. 150 połączeń na torrent i 10 torrentów trwa)? 2. Czy używasz oprogramowania układowego? Zastanawiam się nad uzyskaniem N56, ale przestraszony zawiesi się / zwolni, jeśli BT za bardzo. Dzięki! Aby rozpocząć wątek: jakiego oprogramowania układowego używasz w swoim N56? Również jakie połączenie internetowe? Czy to ADSL?
Reply
#7

sprockett napisał: Ci, którzy mają N56, czy mogą potwierdzić: 1. Czy grozi Ci spowolnienie sieci, jeśli bardzo duże torrenty (np. 150 połączeń na torrent i 10 torrentów trwa)? 2. Czy używasz oprogramowania układowego? Zastanawiam się nad uzyskaniem N56, ale przestraszony zawiesi się / zwolni, jeśli BT za bardzo. Dzięki! Aby rozpocząć wątek: jakiego oprogramowania układowego używasz w swoim N56? Również jakie połączenie internetowe? Czy to ADSL? właściwie nie mam problemów od samego początku, zapasowego oprogramowania lub modyfikacji. Router jest dobry do torrentowania. Problem, przed którym stoi Ts, jest prawdopodobnie ograniczony.
Reply
#8

ok dziękuję stary ... dostanę 1 sztukę ... Qubicfactor napisał: właściwie nie mam problemów od samego początku, zapasowego oprogramowania lub modyfikacji. Router jest dobry do torrentowania. Problem, przed którym stoi Ts, jest prawdopodobnie ograniczony.
Reply
#9

LKY156 napisał: cześć Uświadomiłem sobie, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bit torrent). nie można płynnie odtwarzać YouTube do momentu ponownego uruchomienia. Normalna? tak, ten model jest dość chybiony, trzeba zrestartować router jak co 2 dni. a wbudowany dziennik systemowy również jest do dupy ... niewiele mówi o tym problemie. asus ... westchnienie .... zdarzyło się tylko, jeśli ja BT, jeśli nie BT, to jest ok ....
Reply
#10

binary_0011 napisał: tak, ten model jest dość chybiony, trzeba zrestartować router jak co 2 dni. a wbudowany dziennik systemowy również jest do dupy ... niewiele mówi o tym problemie. asus ... westchnienie .... zdarzyło się tylko, jeśli ja BT, jeśli nie BT, to jest w porządku .... Czy mogę wiedzieć, kiedy powiedział „restart”, czy jest to po prostu włączanie i wyłączanie zasilania, czy kliknięcie przycisku „reset”? Chcę wiedzieć o moim zestawie. Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)