Eksperci z Aztech dokonali niesamowitego odkrycia dla 7000 routerów
#1

Po prostu DMZ wszystkie adresy IP urządzeń / komputerów, gdy tylko coś jest podłączone. Problemy rozwiązane, niesamowite.     Wczoraj wieczorem około godziny 12.00 mój bezprzewodowy miał problem z połączeniem. Noc spędziłem, próbując dowiedzieć się, co się stało.     Korzystam z bezprzewodowego repeatera, aby połączyć się z routerem Aztech 7000, ponieważ jest to lepsza opcja.     Przez prawie 12 godzin mój Repeater znów zaczął działać.     Odkryłem, że adresy IP wszystkich moich urządzeń były DMZed bez względu na to, czy ich chcę.     Co najgorsze, nie można ich usunąć. Ponieważ adresy IP są powiązane z adresami MAC karty sieciowej, nie wiem, czy aktualizuje zmiany. Próbowałem je usunąć, ale ciągle się odświeża dzięki powiązaniu DMZ. Muszę jeszcze potwierdzić, czy procedura routera Aztech aktualizuje status zmian.
Reply
#2

VanSaim napisał: Po prostu DMZ wszystkie adresy IP urządzeń / komputerów, gdy tylko coś jest podłączone. Problemy rozwiązane, niesamowite. Wczoraj wieczorem około godziny 12.00 mój bezprzewodowy miał problem z połączeniem. Noc spędziłem, próbując dowiedzieć się, co się stało. Korzystam z bezprzewodowego repeatera, aby połączyć się z routerem Aztech 7000, ponieważ jest to lepsza opcja. Przez prawie 12 godzin mój Repeater znów zaczął działać. Odkryłem, że adresy IP wszystkich moich urządzeń były DMZed bez względu na to, czy ich chcę. Co najgorsze, nie można ich usunąć. Ponieważ adresy IP są powiązane z adresami MAC karty sieciowej, nie wiem, czy aktualizuje zmiany. Próbowałem je usunąć, ale ciągle się odświeża dzięki powiązaniu DMZ. Muszę jeszcze potwierdzić, czy procedura routera Aztech aktualizuje status zmian. Lepiej zadzwoń po Aztech lub ST, a stanie się jak tat .....
Reply
#3

Po DMZ wydaje się, że teraz jest znacznie lepiej z testem SingTel Utilities. Test na LA poprawił się tam, gdzie zawsze wynosił około 80 do 140 Mb / s. Teraz osiąga 200 Mb / s (+ - 15), nie jest to idealna prędkość pobierania / wysyłania, ale lepsza niż wcześniej. Ostatnia prędkość przesyłania około 40 do 60, teraz może osiągnąć 100 Mb / s (+ - 10). PS. Poprawa może być wynikiem oferty SingTel w Unlimited.
Reply
#4

Eee, więc masz na myśli. Rozwiązaniem Aztech dla wszystkich problemów jest zniszczenie DMZ wszystkiego?
Reply
#5

Mam nadzieję, że „niesamowite” nie jest pod wrażeniem sarkastycznym. Czy to GR7000?
Reply
#6

ArcticCheetah napisał: Mam nadzieję, że „niesamowite” nie jest pod wrażeniem sarkastycznym. Czy to GR7000? Tak. Nie, chyba że uważasz, że każde podłączone urządzenie znajduje się w strefie DMZ, jest to coś bardzo imponującego. PS. Dziwne, że mojego adresu IP Wireless Repeater nie ma na liście DMZ.
Reply
#7

Pozwól, że powiem ci coś, co już ukończyłem obsługę Openwrt dla tego routera, wszystko działa oprócz krwawego przełącznika i sprzętowego NAT. Gdyby z wdzięcznością podali kod źródłowy, gdy go o to poprosiłem, jak tp-link (podali źródło lantiq bez potrzeby pytania), byłby to znacznie bardziej popularny router. Ret @ rds próbuje chronić swój „sekretny sos” za pomocą swojego gównianego oprogramowania. Powodem, dla którego Tp-link jest popularny poza tym, że jest tani, jest wszystko zapewnione przez źródło w krótkim czasie. VanSaim napisał: Tak. Nie, chyba że uważasz, że każde podłączone urządzenie znajduje się w strefie DMZ, jest to coś bardzo imponującego. PS. Dziwne, że mojego adresu IP Wireless Repeater nie ma na liście DMZ.
Reply
#8

ArcticCheetah napisał: Pozwól, że powiem ci coś, co już ukończyłem obsługę Openwrt dla tego routera, wszystko działa oprócz krwawego przełącznika i sprzętowego NAT. Gdyby z wdzięcznością podali kod źródłowy, gdy go o to poprosiłem, jak tp-link (podali źródło lantiq bez potrzeby pytania), byłby to znacznie bardziej popularny router. Ret @ rds próbuje chronić swój „sekretny sos” za pomocą swojego gównianego oprogramowania. Powodem, dla którego Tp-link jest popularny poza tym, że jest tani, jest wszystko zapewnione przez źródło w krótkim czasie. Prawnik GPL + pro bono
Reply
#9

andr3wyong napisał: Prawnik GPL + pro bono Kłopotliwe lah bracie. To jest Singapur, a nie Europa. Wysyłam pocztę do FSF bez odpowiedzi. $ ingapore szacunek $ nie opensource, jak powiedziano wcześniej, brak pieniędzy, brak godności.
Reply
#10

Mój repeater Asus RT-N10U, jak wcześniej informowałem, że nie pojawił się na moim routerze Aztech 7000GRV. Wygląda na to, że ma błąd oprogramowania układowego. W trybie repeatera nie można zapisać statycznego adresu IP. Po zapisaniu w GUI wygląda na to, że jest zapisany, jednak po ponownym uruchomieniu statyczny adres IP resetuje się do wartości domyślnych jako dynamiczny. Dlatego nie pojawił się (statyczny adres IP) na moim routerze Aztech. Dynamiczny adres IP działa i pojawia się na routerze Aztech. ---koniec---- Sprawdziłem router Aztech i zastanawiałem się, dlaczego zmienili oprogramowanie na DMZ na wszystkie moje adresy IP LAN. Sprawdziłem alias interfejsu eth, domyślnie jest ich 4. eth.0 jest powiązany z „Internetem”. Spójrz i zobacz… Funkcja „Full Cone NAT” nie jest domyślnie włączona dla wszystkich aliasów „eth”. Mam pytanie. Jakie jest ustawienie domyślne, jeśli funkcja „Full Cone NAT” nie jest włączona? Istnieją 4 typy (Aztech pokazuje tylko „Full Cone Nat”, żadnych innych). 1. Full Cone NAT 2. Ograniczony NAT NAT 3. NAT NAT z ograniczonym portem 3. Symetryczny NAT. Według niektórych symetryczny powinien być domyślny, ale nie wiemy, co to jest domyślny Aztech. W Black Ops 2 wartością domyślną jest zawsze „Moderate”. Nie sądzę, że przekazywanie portów będzie działać, ale uruchamiam port, ale pozostaje ono „umiarkowane”. Spróbuję ustawić eth.0 na NAT Full Cone, kiedy tylko będę miał czas. Prześlę opinię, jeśli będzie jakaś poprawa.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)