Wszelkie systemy POS zalecane dla małych firm detalicznych
#1

Mam mały sklep detaliczny. Potrzebuję głównie łatwego w użyciu systemu POS do obliczenia całkowitej ceny produktów i wydrukowania prostego paragonu dla klienta. Najlepiej, jeśli można wykonać proste miesięczne obliczenia zysku. Nie mam nic przeciwko użyciu oprogramowania do zainstalowania na moim komputerze. Lub doskonała baza. Jakieś rekomendacje?
Reply
#2

Możesz wyszukać pozycję open source poz. Zależy od wersji internetowej lub stacjonarnej
Reply
#3

chenaz napisał: Możesz wyszukać pozycję open source poz. Zależy od wersji internetowej lub stacjonarnej Oprogramowanie POS typu open source zapewnia tylko oprogramowanie. Uważam, że w proces kompletnego POS, jak skaner kodów kreskowych, drukarka pokwitowań itp., Zaangażowany jest sprzęt.
Reply
#4

To tylko przedmioty typu plug and play. Skaner jest jak klawiatura. Drukarka pokwitowań również podłącz i graj jak zwykła drukarka. Nie potrzebujesz oprogramowania dla tego elementu i pracowałem z nimi. (Najwyżej potrzebujesz sterownika tylko do drukarki pokwitowań) Jedyne, z czym nie pracowałem, to szuflada kasjera. u0206397 napisał: Oprogramowanie POS typu open source zapewnia tylko oprogramowanie. Uważam, że w proces kompletnego POS, jak skaner kodów kreskowych, drukarka pokwitowań itp., Zaangażowany jest sprzęt.
Reply
#5

Cześć, wciąż szukasz systemu POS do swojego małego sklepu?
Reply
#6

ivng87 napisał: Mam mały sklep detaliczny. Potrzebuję głównie łatwego w użyciu systemu POS do obliczenia całkowitej ceny produktów i wydrukowania prostego paragonu dla klienta. Najlepiej, jeśli można wykonać proste miesięczne obliczenia zysku. Nie mam nic przeciwko użyciu oprogramowania do zainstalowania na moim komputerze. Lub doskonała baza. Jakieś rekomendacje? POS ... jeden z najpopularniejszych rodzajów oprogramowania w każdym kraju. Kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze POS ... Czy potrzebujesz skanowania kodów kreskowych, profili kont klientów, kart podarunkowych / kuponowych, pod względem transakcji (karta kredytowa, NETS, gotówka jest podana) itp.
Reply
#7

Możesz spróbować Posify. Poz oparty na sieci Web, dzięki czemu możesz używać tabletu lub laptopa (choć nie tak dobry jak tablet)
Reply
#8

Te systemy POS nie wymagają drogiego sprzętu do działania i można je łatwo wymienić w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Staje się bardzo kosztowny, jeśli złapiesz się w pułapkę dostawcy, który nie pracuje z otwartym ekosystemem API, ponieważ twoje dane są z nimi uwięzione na zawsze. Jeśli pozwolą tylko na import i eksport Excela, będzie to dość utrudnione, jeśli będziesz się rozwijać w przyszłości.
Reply
#9

Jeśli szukasz rzeczy wykraczających poza podstawowy system POS, takich jak rozwiązanie analityczne, chętnie pomożemy
Reply
#10

cześć wszystkim, szukam prostego i małego systemu POS do stoiska straganiarzy. itp., takie jak te, które używają iPada + szuflady kasjerskiej + drukarki pokwitowań wymagania - w stanie generować codzienną ~ roczną sprzedaż, jeśli najlepiej byłoby śledzić zapasy. TIA
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)