Jak podłączyć Singtel do routera?
#1

Przepraszam, że przeszkadzam ...   Mój tata kupił dziś router Asus RT-AC88U na PC, 380 USD plus bezpłatną mysz do grania.   Próbowałem go skonfigurować, ale bezskutecznie ... wskaźnik WAN jest zawsze czerwony ... i nie mam pojęcia, czy podłączyłem się we właściwe miejsce. Singtel ma 2 skrzynki ... 1 to modem i ONT ....   Gdzie powinienem podłączyć kabel WAN?   Na porcie Ethernet lub lokalnym porcie Ethernet? Lub w pudełku ONT?   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   PS: Przeczytałem menu i szukałem online przez 3 godziny, a ja nadal nie mogę działać.
Reply
#2

Czy mogę zapytać, czy masz takie połączenie: ONT-> router singtel -> Asus ac88u? Lub ONT -> router singtel (port 1) i router Asus (port 2) Jeśli jest to pierwszy, musisz ustawić Asusa jako most, a następnie podłączyć singtel do dowolnego wyjścia z Asus, po zakończeniu konfiguracji. Ale jeśli jest to drugi, to poważnie się mylicie, to nie zadziała w ten sposób, ponieważ singtel już skonfigurował pewien vlan dla niektórych portów
Reply
#3

1 sekunda ... sprawdzę to teraz
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Czy mogę zapytać, czy masz takie połączenie: ONT-> router singtel -> Asus ac88u? Lub ONT -> router singtel (port 1) i router Asus (port 2) Jeśli jest to pierwszy, musisz ustawić Asusa jako most, a następnie podłączyć singtel do dowolnego wyjścia z Asus, po zakończeniu konfiguracji. Ale jeśli jest to drugi, to poważnie się mylicie, to nie zadziała w ten sposób, ponieważ singtel już skonfigurował pewien vlan dla niektórych portów Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Nadal nie mam pojęcia, jak podłączyć mój router ASUS
Reply
#5

FadedBoy napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Nadal nie mam pojęcia, jak podłączyć mój router ASUS W każdym razie zakładam, że niebieski kabel routera singtel jest dla Asusa, musisz usunąć kabel na routerze singtel i podłączyć go do komputera Nd hit 192.168.1.254 w przeglądarce.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Czy mogę zapytać, czy masz takie połączenie: ONT-> router singtel -> Asus ac88u? Lub ONT -> router singtel (port 1) i router Asus (port 2) Jeśli jest to pierwszy, musisz ustawić Asusa jako most, a następnie podłączyć singtel do dowolnego wyjścia z Asus, po zakończeniu konfiguracji. Ale jeśli jest to drugi, to poważnie się mylicie, to nie zadziała w ten sposób, ponieważ singtel już skonfigurował pewien vlan dla niektórych portów Ale z tego, co powiedział mi sprzedawca ... każdy router będzie działał .. Polecił nam także router router Linksys ... Oryginalna cena wynosiła 299 USD ... ale w planie singtelowym została obniżona do 229 USD. Ostatecznie mój tata postanowił kupić lepszy (ASUS) ..
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Czy mogę zapytać, czy masz takie połączenie: ONT-> router singtel -> Asus ac88u? Lub ONT -> router singtel (port 1) i router Asus (port 2) Jeśli jest to pierwszy, musisz ustawić Asusa jako most, a następnie podłączyć singtel do dowolnego wyjścia z Asus, po zakończeniu konfiguracji. Ale jeśli jest to drugi, to poważnie się mylicie, to nie zadziała w ten sposób, ponieważ singtel już skonfigurował pewien vlan dla niektórych portów ZrE0_Cha0s napisał: W każdym razie zakładam, że niebieski kabel routera singtel jest dla Asusa, musisz usunąć kabel na routerze singtel i podłączyć go do komputera Nd hit 192.168.1.254 w przeglądarce. Spróbuję ... Doceń pomoc!
Reply
#8

Żółty kabel po prawej stronie skrzynki ONT łączy się z siecią Ethernet w modemie szerokopasmowym singtel. Myślę jednak, że… niebieski kabel może załatwić sprawę HAHAH!
Reply
#9

Cóż, TBH Nadal nie rozumiem, co chcesz zrobić ... Aby wymienić router singtel na Asus lub próbujesz rozszerzyć swój punkt dostępu.
Reply
#10

Jak w tobie powiedz mi, jakie masz zamiary robić te wszystkie rzeczy? I powiedz mi nad czym badasz ???
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)