Potrzebujesz rekomendacji zasilacza
#1

Cześć, potrzebuję rekomendacji PSU z dystrybucją dogodną dla westsiderów. Moje zwykłe marki zwykle mają dystrybucję na wschodzie.
Reply
#2

Masz tylko CDL na zachodzie. Tylko Gigabyte i Seventeam.
Reply
#3

jtjt00 napisał: Masz tylko CDL na zachodzie. Tylko Gigabyte i Seventeam. Jak oni się jednak czują? Nie są to te, które zwykle dostaję. Mobo i GPU Mogę zaufać Gigabyte, ale nie jestem pewien co do zasilacza.
Reply
#4

Jeśli chodzi o zasilacz, myślę, że można rozważyć Corbell tylko w AMK. Noszą sezonowe. Pozostałe dystrybucje marek zasilaczy znajdują się po wschodniej stronie.
Reply
#5

Dostać. Zasilacz VIOS. Rzadko widzę skargi na forum, więc mgła jest dobra. : p Żarty na bok, wystarczy zdobyć 2x Silverstone 500 w. Wystarczająco tani, aby samemu RMA i zaoszczędzić sobie kłopotów. tensaixp napisał: Cześć, potrzebuję rekomendacji PSU z dystrybucją dogodną dla westsiderów. Moje zwykłe marki zwykle mają dystrybucję na wschodzie.
Reply
#6

tmfwy napisał: Dostać. Zasilacz VIOS. Rzadko widzę skargi na forum, więc mgła jest dobra. : p Żarty na bok, wystarczy zdobyć 2x Silverstone 500 w. Wystarczająco tani, aby samemu RMA i oszczędzić sobie kłopotów. http://forums.hardwarezone.com.sg/ha...d-4653454.html
Reply
#7

Ogólnie taktyka straszenia. Dostajesz za co płacisz, dlatego poleciłem srebrne kamienie jako dobry wybór między nimi. To samo dla każdej innej marki, takiej jak Seasonic fsp evga corsair cooler master..etc Integrator systemu jest odpowiedzialny za system, który buduje. Oczywiście, jeśli ktoś chce upuścić 1080ti o tdp 250 w na vios z limitem 216 w, to jest po prostu głupie. Ale wydawanie 200 USD na uber PSU dla podstawowej wersji GTX 1030 jest również głupie, na drugim końcu spektrum Więc znowu chodzi o to, aby wrócić do tego, do czego system został złożony. jeśli ktoś chce oc, znaj granice swoich systemów i działaj odpowiednio. Przypomina mi tych, którzy zwiększają swoje samochody i zaniedbują hamulce .... cscs3 napisał: http://forums.hardwarezone.com.sg/ha...d-4653454.html
Reply
#8

tensaixp napisał: Cześć, potrzebuję rekomendacji PSU z dystrybucją dogodną dla westsiderów. Moje zwykłe marki zwykle mają dystrybucję na wschodzie. Nie będę używać lokalizacji RMA jako wynagrodzenia za zakup zasilacza. 1) Singapur nie jest bardzo duży 2) Jeśli musisz często korzystać z RMA, prawdopodobnie masz większy problem z zasilaczem
Reply
#9

Historia MY PSU RMA: 1. Corsair: Jeden 2. SuperFlower: zero (jedna jednostka jest nadal używana, a druga sprzedawana) 3. Seasonic: Zero (wciąż w użyciu)
Reply
#10

ArcticCheetah napisał: Nie będę używać lokalizacji RMA jako wynagrodzenia za zakup zasilacza. 1) Singapur nie jest bardzo duży 2) Jeśli musisz często korzystać z RMA, prawdopodobnie masz większy problem z zasilaczem Cóż, to prawda. Chociaż czasami jest to trochę RNG z częściami na PC. Szukam przyjaciela, nie musiałem jeszcze RMA moich zasilaczy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)