Kiedy będą następne targi I.T?
#1

Zastanawiam się nad pakietem domowym Mio 15 Mb / s, ponieważ mój dom nie jest jeszcze gotowy do podłączenia światłowodu.   A ponieważ jestem trochę kiasu .. czekam na „promocję” / „ofertę”, gdzie będą rzucać gratisy… po prostu zastanawiam się, kiedy to będzie?   szukając online, widziałem dwa czasy, 1 sierpnia lub 15 sierpnia?
Reply
#2

Genesis napisał: Zastanawiam się nad pakietem domowym Mio 15 Mb / s, ponieważ mój dom nie jest jeszcze gotowy do podłączenia światłowodu. A ponieważ jestem trochę kiasu .. czekam na „promocję” / „ofertę”, gdzie będą rzucać gratisy… po prostu zastanawiam się, kiedy to będzie? szukając online, widziałem dwa czasy, 1 sierpnia lub 15 sierpnia? W przyszłym miesiącu 28-31 sierpnia Comex show na SUNTEC Singapore, poziomy 4 i 6.
Reply
#3

jameshong napisał: W przyszłym miesiącu 28-31 sierpnia Comex show na SUNTEC Singapore, poziomy 4 i 6. widziałem to „Smart Electronics Fair 2014” i „IT Expo 2014”
Reply
#4

Genesis napisał: widziałem to „Smart Electronics Fair 2014” i „IT Expo 2014” OK ... Targi Smart Electronics rozpoczną się jutro w dniach 1–3 sierpnia w Singapurze w hali 6 w Singapurze, natomiast targi IT będą trwały w przyszłym roku od lutego do początku marca Ale w przypadku SEF sprzedają głównie produkty elektroniczne, takie jak LEDTV, lodówka, pralka. Myślę, że ISP może tam nie uczestniczyć, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie program Comex.
Reply
#5

Zgaduję więc, że targi Smart Electronics Fair 2014 w dniu 1 sierpnia nie będą miały ISP / Singtel itp.? A co z IT Expo 2014, które odbędzie się 15 sierpnia, zgadujesz?
Reply
#6

jameshong napisał: W przyszłym miesiącu 28-31 sierpnia Comex show na SUNTEC Singapore, poziomy 4 i 6. Czy to jest potwierdzone? Gdy czekam na odnowienie lub zawarcie nowej umowy na mojej linii światłowodowej. Dzięki
Reply
#7

tuntun napisał: jameshong napisał: W przyszłym miesiącu 28-31 sierpnia Comex show na SUNTEC Singapore, poziomy 4 i 6. Czy to jest potwierdzone? Gdy czekam na odnowienie lub zawarcie nowej umowy na mojej linii światłowodowej. Dzięki tak. 10 znaków
Reply
#8

Więc normalne I.T uczciwe w dniu 15 sierpnia na targach nie będzie miało telco?
Reply
#9

Genesis napisał: Więc normalne I.T uczciwe w dniu 15 sierpnia na targach nie będzie miało telco? „Smart Electronics Fair 2014” nie jest zwykłym „targiem IT” (4 na kwartał jak IT Fair, PC show, comex, sitex) Reszta to po prostu pasar malam i zwykle telcos lub ISP nie uczestniczą w tak małych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)