ochrona
#1

cześć, mój trend ochrony mikro internetu wygasa za 1 tydzień. więc ... czy przestanie mnie chronić przed zagrożeniami internetowymi, czy po prostu przestanie się aktualizować?   z góry dziękuję.   ps. jeśli przestanie mnie chronić przed zagrożeniami internetowymi, ktoś może polecić dobrą ochronę internetową za darmo?
Reply
#2

Nie martwię się nawet o zainstalowanie oprogramowania AV lub IS przez ostatnie 3 lata lub dłużej ... Kiedyś zachęcałem ludzi do instalacji, ale ponieważ niektóre z nich powodowały więcej problemów niż dla mnie, nie miałem ich już. Jak dotąd żaden problem. Cóż, być może używam VMWare do uruchamiania podejrzanych plików, jeśli jest to wymagane. Nie martwię się zbytnio przeglądaniem Internetu. Co najwyżej na niektórych komputerach będę mieć zainstalowany program Microsoft Security Essentials, to wszystko.
Reply
#3

ja też .. używam mojego komputera bez żadnej ochrony od 5 lat temu .. do tej pory żaden wirus nie został zaatakowany .. ale polecam lekki antywirus Chmura Panda korzysta z najnowszej technologii chmury w celu ochrony komputera www.cloudantivirus.com
Reply
#4

naprawdę nie potrzebujesz nikogo ah? bo powiedz mi, że pomoże mi to powstrzymać 2000 ++ zagrożeń internetowych. więc pomyślałem, że bez tego będę jialat. ponieważ z mojego zrozumienia niektóre strony po wprowadzeniu tylko u kana malware / virus liao. dlatego myślałem, że IS jest impt.
Reply
#5

Używam Avast! Darmowy antywirus.
Reply
#6

pr0dygi napisał: naprawdę nie potrzebujesz nikogo ah? bo powiedz mi, że pomoże mi to powstrzymać 2000 ++ zagrożeń internetowych. więc pomyślałem, że bez tego będę jialat. ponieważ z mojego zrozumienia niektóre strony po wprowadzeniu tylko u kana malware / virus liao. dlatego myślałem, że IS jest impt. próbujesz wejść na stronę internetową „P * rn”
Reply
#7

pr0digy napisał: bo powiedz mi, że pomoże mi to powstrzymać 2000 +++ zagrożeń internetowych. czy Twój modem jest tylko modemem, bez routera brak łączności bezprzewodowej ...?
Reply
#8

ov2rey napisał: próbujesz wejść na stronę internetową „P * rn” masz rację .... mam na myśli NIE! tak. bezpośrednie połączenie.
Reply
#9

pr0digy napisz: bezpośrednie połączenie. jeśli masz router, powinno być ciszej - bez zgłaszanych „zagrożeń internetowych 2000 +++” (<- nie sądzę, że są one związane z miejscem, w którym przeglądasz) ...
Reply
#10

pr0digy napisz: bezpośrednie połączenie. Łatwiej będzie nam ustalić, czy możesz dać nam znać markę i model używanego modemu (lub routera).
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)