Uszkodzony punkt sieciowy
#1

Cześć, moja siostrzenica ma bardzo stary komputer, podwójną płytę główną Intel Core 2. Ale nie można połączyć się z siecią po podłączeniu kabla. Zastanawiasz się, czy ten punkt sieci może zostać naprawiony i ile kosztuje mniej więcej? Jakieś inne alternatywy? Dzięki.
Reply
#2

vuzuuu napisał: Cześć, moja siostrzenica ma bardzo stary komputer, podwójną płytę główną Intel Core 2. Ale nie można połączyć się z siecią po podłączeniu kabla. Zastanawiasz się, czy ten punkt sieci może zostać naprawiony i ile kosztuje mniej więcej? Jakieś inne alternatywy? Dzięki. Masz na myśli naprawę punktu sieciowego na komputerze PC lub samego punktu sieciowego? jeśli komputer, po prostu idź po kartę sieciową pcie, coś w rodzaju linku poniżej Karta sieciowa TPLink pcie jeśli masz na myśli sam punkt sieci, po prostu zdobądź klucz do zastąpienia. Zwornik
Reply
#3

Naprawianie nie ma sensu. Zamiast tego możesz użyć karty PCIe LAN. 6,88 USD https://www.lazada.sg/products/pci-e...DMs9L&search=1
Reply
#4

Dziękuję bardzo za szybkie odpowiedzi. W przyszłym tygodniu postaram się zdobyć kartę sieciową PCie od Sim Lim. Mamy nadzieję, że nie zostaną tam posiekani przez sprzedawców. Poza tym myślę, aby pomóc mojej siostrzenicy w podłączeniu komputera do telewizora, który wymaga wyjścia HDMI, jaką kartę powinienem zdobyć dla tego starego komputera, aby podłączyć go do telewizora?
Reply
#5

upewnij się, że masz wolne gniazdo pcie w przeciwnym razie musisz zdobyć starą kartę sieciową PCI
Reply
#6

Mówię ci ... kup tani odnowiony komputer za 150 $ https://www.lazada.sg/products/core-...oQ9Mu&search=1 kup kolejny kabel DVI na HDMI ... rozliczony mniej niż 200 USD
Reply
#7

vuzuuu napisał: Dziękuję bardzo za szybkie odpowiedzi. W przyszłym tygodniu postaram się zdobyć kartę sieciową PCie od Sim Lim. Mamy nadzieję, że nie zostaną tam posiekani przez sprzedawców. Poza tym myślę, aby pomóc mojej siostrzenicy w podłączeniu komputera do telewizora, który wymaga wyjścia HDMI, jaką kartę powinienem zdobyć dla tego starego komputera, aby podłączyć go do telewizora? Dowolna karta graficzna drugiej ręki. Jeśli chcesz z pierwszej ręki, być może będziesz musiał rozejrzeć się za GT 710 lub GT 730 lub GT 1030. Są to bardzo niskie koszty, kosztują około 50-70 USD, dosłownie niewiele innych możliwości niż wyświetlanie obrazu. To wszystko. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#8

Może rozważyć chromecast, jeśli celem jest użycie oglądania youtube
Reply
#9

Czy możesz uprzejmie podzielić się wskazówkami, to bardzo stary typ komputera, który na pewno nie jest w stanie Chromecasta na telewizorze. yusoffb01 napisał: Może rozważyć chromecast, jeśli purppse ma korzystać z oglądania youtube
Reply
#10

vuzuuu napisał: Czy możesz uprzejmie podzielić się wskazówkami, to bardzo stary typ komputera, który na pewno nie jest w stanie Chromecasta na telewizorze. 1) Kup urządzenie z Chromeecast w oficjalnym sklepie Google (można znaleźć tańszą alternatywę w Qoo10 / Lazada / Shopee) 2) Podłącz urządzenie chromecast do telewizora i podłącz do sieci 3) Upewnij się, że Chromecast i komputer są podłączone do tej samej sieci 4) Otwórz przeglądarkę Google Chrome na komputerze, zacznij przesyłać strumieniowo do telewizora
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)