Nowość w SG - skąd wziąć nowy sprzęt?
#1

Niedawno przeprowadziłem się do SG i nie zabrałem ze sobą mojego starego sprzętu. Całkiem jasne, czego potrzebuję; i7 8700 i GTX 1070ti / 1080. Ale skąd go wziąć?    Z motywów komputerowych:  NZXT H500 119 USD ASROCK Z370M PRO 4 + Intel i7 8700 730 $ CORSAIR VENGEANCE LPX 2400 MHZ CL14 (16 GB x 2 szt.) 419 USD GALAX GTX 1070 TI 8 GB EX-SNPR BIAŁY 619 USD CORSAIR TX 650W 80+ GOLD 5YRS 159 USD SAMSUNG EVO 860 250 GB M.2 SSD 129 USD    Razem 2 175,00 $    Od wstrząsu wtórnego (gorliwość):  NZXT H500 Minimalistyczna obudowa Stealth Black * PRE-ORDER Mid - End Oct * Intel® Core ™ i7-8700 Płyta główna ASROCK Z370 (obsługa Wi-Fi i bluetooth) NVIDIA GEFORCE GTX 1070ti 8 GB GDDR5 + PSU Upgrade IC Diamond Thermal Compound CPU 32 GB (16 GB x 2) pamięci DDR4 2666 MHZ KLEVV o niskim opóźnieniu RAM CRYORIG C7 Low Profile CPU Cooler 256 GB PCIE M.2 SSD (prędkość odczytu ponad 1,1 GB / s) Standardowe wentylatory podwozia Kable z czystej bieli    Razem 2 136,00 $   A więc dość podobne ceny z podobnymi ustawieniami - w którą stronę pójść, aby uzyskać lepszą obsługę i nie dać się nabrać? Jakieś inne dobre opcje? Sprzęt przeznaczony jest głównie do produkcji muzyki / wideo, ale także do niektórych gier.   Potrzebuję też monitora i skupiłem się na Samsungu U32H850 (tutaj LU32H850UMEXXS), ale ku mojemu zaskoczeniu dostępność tutaj jest niska, a ceny wysokie. Jakieś wskazówki na temat podobnego do 32-calowego 4K?
Reply
#2

Jeśli jesteś tu od 3 lat lub dłużej, idź po Wstrząs następczy. Jest to kompleksowe rozwiązanie i obsługa przez nich. Więc każdy problem, po prostu upuść im platformę, a oni to zrobią. Ponadto części z nich nie mogą być RMA samodzielnie. Musisz przez nie przejść. Upuść im również wiadomość e-mail, jeśli kupujesz u nich, że nie chcesz chłodzić procesora C7. Nie wystarczy ostudzić i7-8700 przy pełnym obciążeniu podczas renderowania lub edycji, zegar doładowania będzie niższy. Zapytaj, czy zamiast tego mogą przynieść Cryorig H7 Plus. Cena motywów na komputery PC nie jest dokładnie taka, jaką wyliczyłeś. Na froncie sklepu, jeśli otrzymujesz od nich pełny zestaw, pojawi się dodatkowa zniżka, zwłaszcza gdy płacisz gotówką. Jeśli przebywasz tutaj krócej niż 3 lata, zastanów się, czy nie skorzystać z motywów komputerowych. Dowiedz się trochę o lokalnych usługach RMA. Tak jakbyś przyniósł platformę za ocean, są szanse, że tylko niektóre części mogą być RMA na arenie międzynarodowej, podczas gdy inne muszą być RMA lokalnie. Na koniec, nie paruj może non-k 8700 z Z370. Nie warte swojej ceny. Jeśli potrzebujesz funkcji zapewnianych przez Z370, zastanów się nad doładowaniem swojego budżetu nieco na 8700 K. Przynajmniej masz możliwość podkręcenia lub nie zablokowania procesora. Bo tak czy inaczej, zrezygnujesz z lodówki, aby uzyskać lepszą temperaturę i wydajność. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#3

Nie jestem również pewien, czy zasilacz Corsair TX jest tutaj najlepszym wyborem. Niskonakładowe zasilacze Corsair są znane z problemów.
Reply
#4

do zasilacza zawsze korzystałem z Seasonic. Ale minęło dużo czasu od mojej poprzedniej aktualizacji, więc nie jestem pewien, co się zmieniło.
Reply
#5

ayuluv napisał: do zasilacza zawsze korzystałem z Seasonic. Ale minęło dużo czasu od mojej poprzedniej aktualizacji, więc nie jestem pewien, co się zmieniło. Popieram to. Zasilacz dobrej jakości z jedną z najdłuższych gwarancji
Reply
#6

singupingu napisał: Jeśli jesteś tu od 3 lat lub dłużej, idź po Wstrząs następczy. singupingu napisał: Jeśli przebywasz tutaj krócej niż 3 lata, zastanów się, czy nie skorzystać z motywów komputerowych. Wydaje mi się, że sprowadza się to do tego, jak długo zostaję ... Niestety nie wiem jeszcze tego - ale sądzę, że mógłbym sprzedać tutaj sprzęt lokalnie, jeśli przeprowadzę się w ciągu 3 lat. Zakładam, że mogę oczekiwać podobnego poziomu obsługi klienta po obu stronach? singupingu napisał: Na koniec, nie paruj może non-k 8700 z Z370. Nie warte swojej ceny. Jeśli potrzebujesz funkcji zapewnianych przez Z370, zastanów się nad doładowaniem swojego budżetu na 8700K Nie będę przetaktowywać, ponieważ potrzebuję całej stabilności, jaką mogę uzyskać. Rozważę, czy naprawdę potrzebuję dodatkowych funkcji płyty Z.
Reply
#7

Obsługują różne segmenty rynku. Motywy na komputery PC to sklep gotowy - polecają ci części, kupujesz, do widzenia. Pomogą ci rozwiązać problemy z dobrej woli, ale to wszystko, dobra wola. Wszelkie RMA muszą być wykonane samodzielnie. Wstrząs następczy to cały pakiet, każdy problem, zadzwoń do nich, ich obowiązkiem jest pomóc rozwiązać problem. Oczywiście, jeśli masz doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, zaoszczędź trochę pieniędzy i przejdź do motywów komputerowych. TL; Dr Motywy na komputery PC = ograniczone do usługi posprzedażnej. Z tego powodu tańsze Wstrząs wtórny = obsługa posprzedażna. W końcu za to płacisz.
Reply
#8

Naqsaq napisał: Niedawno przeprowadziłem się do SG i nie zabrałem ze sobą mojego starego sprzętu. Całkiem jasne, czego potrzebuję; i7 8700 i GTX 1070ti / 1080. Ale skąd go wziąć? Z motywów komputerowych: NZXT H500 119 USD ASROCK Z370M PRO 4 + Intel i7 8700 730 $ CORSAIR VENGEANCE LPX 2400 MHZ CL14 (16 GB x 2 szt.) 419 USD GALAX GTX 1070 TI 8 GB EX-SNPR BIAŁY 619 USD CORSAIR TX 650W 80+ GOLD 5YRS 159 USD SAMSUNG EVO 860 250 GB M.2 SSD 129 USD Razem 2 175,00 $ Od wstrząsu wtórnego (gorliwość): NZXT H500 Minimalistyczna obudowa Stealth Black * PRE-ORDER Mid - End Oct * Intel® Core ™ i7-8700 Płyta główna ASROCK Z370 (obsługa Wi-Fi i bluetooth) NVIDIA GEFORCE GTX 1070ti 8 GB GDDR5 + PSU Upgrade IC Diamond Thermal Compound CPU 32 GB (16 GB x 2) pamięci DDR4 2666 MHZ KLEVV o niskim opóźnieniu RAM CRYORIG C7 Low Profile CPU Cooler 256 GB PCIE M.2 SSD (prędkość odczytu ponad 1,1 GB / s) Standardowe wentylatory podwozia Kable z czystej bieli Razem 2 136,00 $ A więc dość podobne ceny z podobnymi ustawieniami - w którą stronę pójść, aby uzyskać lepszą obsługę i nie dać się nabrać? Jakieś inne dobre opcje? Sprzęt przeznaczony jest głównie do produkcji muzyki / wideo, ale także do niektórych gier. Potrzebuję też monitora i skupiłem się na Samsungu U32H850 (tutaj LU32H850UMEXXS), ale ku mojemu zaskoczeniu dostępność tutaj jest niska, a ceny wysokie. Jakieś wskazówki na temat podobnego do 32-calowego 4K? Rynek w Singapurze jest dziwny, lol, nie możesz się targować większością rzeczy, ale dla IT, wielkie TAK. Jeśli łączna cena wynosi 2 175,00 USD, jestem pewien, że możesz je zdobyć za 2000 USD. Jeśli jesteś tani Skate jak ja, wypróbuj TradePac, będą pasować do ceny niższej niż jakikolwiek inny sklep. Wypróbuj Carousell, całkiem dobrą platformę do kupowania rzeczy.
Reply
#9

moveman69 napisał: Popieram to. Zasilacz dobrej jakości z jedną z najdłuższych gwarancji Tak, też to popieram. Używam Seasonic Psu od dekady temu.
Reply
#10

Dlaczego 32 GB pamięci RAM? FYI Aftershock ma tendencję do używania standardowych układów chłodzenia do GPU. Niskoprofilowa chłodnica procesora CRYORIG C7 została zaprojektowana z myślą o małych przypadkach, gdy wentylator może zasysać powietrze bezpośrednio z zewnątrz. W większym podwoziu i chipie tak gorącym jak 8700k będzie to niewystarczające.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)