Tethering bezprzewodowy @ SGx?
#1

Wireless @ SGx jest uwierzytelniany za pomocą mojej karty SIM, a na laptopie bez uprawnień administratora nie mogę zainstalować / skonfigurować Wireless @ SG na samym laptopie.   Czy w takim przypadku mogę korzystać z telefonu, aby zapewnić dostęp do Internetu laptopowi przez Wireless @ SGx?   Dzięki!
Reply
#2

Połącz się z wireless @ sg zamiast lor i wprowadź numer telefonu komórkowego za pomocą jednorazowego kodu PIN za pomocą wiadomości SMS. Nie można połączyć się z SGX i powtórzyć sygnał w ten sposób .. Wysłany z aplikacją Samsung Connections Member-Ford Club SG- Fora HardwareZone
Reply
#3

turboo napisał: Wireless @ SGx jest uwierzytelniany za pomocą mojej karty SIM, a na laptopie bez uprawnień administratora nie mogę zainstalować / skonfigurować Wireless @ SG na samym laptopie. Czy w takim przypadku mogę korzystać z telefonu, aby zapewnić dostęp do Internetu laptopowi przez Wireless @ SGx? Dzięki! Tethering przez USB można włączyć w telefonie.
Reply
#4

turboo napisał: Wireless @ SGx jest uwierzytelniany za pomocą mojej karty SIM, a na laptopie bez uprawnień administratora nie mogę zainstalować / skonfigurować Wireless @ SG na samym laptopie. Czy w takim przypadku mogę korzystać z telefonu, aby zapewnić dostęp do Internetu laptopowi przez Wireless @ SGx? Dzięki! Łączenie z Wireless @ SG Zacytować: Metoda 2: Logowanie bez karty SIM (iOS, Android, macOS i Windows PC) Pobierz aplikację Wireless @ SG ze sklepu iOS App Store, Google Playstore, Mac App Store i aplikację Windows ze strony IMDA i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby skonfigurować urządzenie Pobierz aplikację, klikając poniższe ikony
Reply
#5

Posty 2 i 3 prawdopodobnie będą dla Ciebie działać. Zignoruj post nr 4, ponieważ nie masz uprawnień administratora i nie będziesz mógł zainstalować aplikacji.
Reply
#6

wujek_josh napisał: Posty 2 i 3 prawdopodobnie będą dla Ciebie działać. Zignoruj post nr 4, ponieważ nie masz uprawnień administratora i nie będziesz mógł zainstalować aplikacji. W przypadku aplikacji ze Sklepu Windows zwykle nie potrzebujesz uprawnień administratora. Ale nie jestem tego taki pewien.
Reply
#7

Aplikacje mobilne są tak złe, że mają ocenę 2,1 w sklepie Apple App Store i ocenę 2,8 w sklepie Google Play.
Reply
#8

xiaofan napisał: W przypadku aplikacji ze Sklepu Windows zwykle nie potrzebujesz uprawnień administratora. Ale nie jestem tego taki pewien. To nie jest aplikacja sklepu Wysłane z 当 断 不断, 害人 害己 przy użyciu GAGT
Reply
#9

wujek_josh napisał: To nie jest aplikacja sklepu Wysłane z 当 断 不断, 害人 害己 przy użyciu GAGT Widzę. Słuszna uwaga. Wysłane za pomocą Huawei P20. Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#10

wujek_josh napisał: To nie jest aplikacja sklepu Wysłane z 当 断 不断, 害人 害己 przy użyciu GAGT Dla Twojej wiadomości. To nie jest aplikacja, ponieważ jest to plik „WirelessSG-win.exe”, który działa jak każda inna aplikacja dla systemu operacyjnego Windows (laptop). Aktywacja wymagała podania numeru Telco i prawidłowego numeru telefonu komórkowego dla „PIN” SMS. Po aktywacji wymagane było włączenie połączenia Wi-Fi w celu wykrycia, aby zakończyć konfigurację. Jest to więc źródło zapewniające dostęp do połączenia z hotspotem WirelessSG. W rzeczywistości jest ważny przez 6 miesięcy i może wymagać ponownej konfiguracji. Może to skutecznie zastąpić każdą poprzednią wersję, Wireless @ SGx Prosta i prosta konfiguracja w celu uzyskania dostępu do zasięgu Wireless @ SG. xiaofan napisał: Widzę. Słuszna uwaga. Wysłane za pomocą Huawei P20. Aplikacja HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)