Zepsucie światłowodu punktowego
#1

punkt światłowodu mojego rodzica został odcięty przez byłego właściciela   więc moi rodzice podpisują się pod abonamentem HomeHub 100 Mb / s, tak, to jest seibei wolne ...   teraz, kiedy plan wygasł, lioo, jakaś telekomunikacja oferuje bezpłatną naprawę lub instalację?
Reply
#2

NLT jest spółką giełdową, muszą odpowiadać swoim akcjonariuszom. Ugryź kulę, to tylko jednorazowy ból.
Reply
#3

tungsten2 napisał: NLT jest spółką giełdową, muszą odpowiadać swoim akcjonariuszom. Ugryź kulę, to tylko jednorazowy ból. To prawda, że jest to jednorazowa płatność, a cena to zaledwie 400 USD + za wyładunek i 200 USD + za apartament. Większość ludzi powinna być w porządku z tą ceną. Kupując nowy dom, zawsze sprawdź i czy coś jest nie tak, poproś o nieco niższą cenę za nieruchomość. Nieco niższa cena pokryje koszty itp. Jest to dość proste rozwiązanie.
Reply
#4

Henry Ng napisał: To prawda, że jest to jednorazowa płatność, a cena to zaledwie 400 USD + za wyładunek i 200 USD + za apartament. Większość ludzi powinna być w porządku z tą ceną. Kupując nowy dom, zawsze sprawdź i czy coś jest nie tak, poproś o nieco niższą cenę za nieruchomość. Nieco niższa cena pokryje koszty itp. Jest to dość proste rozwiązanie. 150 USD za HDB.
Reply
#5

gdzie jest punkt, który został odcięty? Nie jestem pewien, czy istnieją firmy zewnętrzne, które mogą to naprawić w przystępnej cenie
Reply
#6

tohchr napisał: 150 USD za HDB. Rozsądna cena la
Reply
#7

Poproś NLT o zastąpienie nowej linii światłowodowej. Pomyśl o długoterminowych konsekwencjach. 1. Sygnału przerywanego światłowodu nie można sprawdzić za pomocą zwykłego narzędzia 2. Większość dostawców usług internetowych również kuku, nie mogą one podać ilościowego pomiaru tego, jak dobre jest dopuszczalne. -> Niedawno mój dom Fibre się zakłócił, okazało się, że problem jest po stronie NLT (Fibre rośnie zaćma ???, mętny blokujący sygnał laserowy), po naprawie Singtel poprosił mnie tylko o sprawdzenie na wysokim poziomie użytkowania, np. Podczas przeglądania Internetu widzieć gładko czy nie .. => Należy dostarczyć raport komisji zawierający istotne dane naukowe. niezależnie od tego, jak to przeczytać, czy nie. Przynajmniej coś takiego jak Współczynnik błędów, stosunek sygnału do szumu .. Nie naprawiaj tego, będziesz żył ze strachem, nie wiem co i kiedy pójdzie źle, co 7 miesięcy będziesz się modlić mocno
Reply
#8

NLT jest jedynym oficjalnym dowódcą. Nie zapominaj, że w przyszłości, jeśli wystąpi problem, dostawca usług internetowych zgłosi się bezpośrednio do NLT. Czy NLT powinno znaleźć nielegalne sabotaż ...
Reply
#9

tokcocksingsong napisał: punkt światłowodu mojego rodzica został odcięty przez byłego właściciela więc moi rodzice podpisują się pod abonamentem HomeHub 100 Mb / s, tak, to jest seibei wolne ... teraz, kiedy plan wygasł, lioo, jakaś telekomunikacja oferuje bezpłatną naprawę lub instalację? Już 100 Mb / s bardzo szybko.
Reply
#10

wherehouse napisał: Już 100 Mb / s bardzo szybko. Nie mam nic przeciwko 100 Mb / s, jeśli mogę zapłacić taniej niż 29 USD.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)