Acer Nitro VG240YP dostępne liao
#1

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Teraz nadal gra ludzi na 24 cali?
Reply
#3

„Konwerter walut Amazon jest włączony” lmao
Reply
#4

running man.snsd napisał: Czy nadal gra ludzi ma 24 cale? W dzisiejszych czasach dom / pokój / stół stają się coraz mniejsze hahaha.
Reply
#5

runningman.snsd napisał: Teraz nadal masz grę ludzi na 24 cale? mam ah, ja lor .. jeśli dostanę 27 cali, to muszę je dalej, co czyni go również mniejszym ... więc nie ma sensu haha.
Reply
#6

wygląda na to, że to pierwszy IPS 24 cale 144 Hz, którego szukał 5 lat temu. Ceny są naprawdę bardzo dobre .. Mam nadzieję, że panel też jest dobry. lol
Reply
#7

Gram również na 24 calach, nieco więcej niż jednego ramienia ode mnie, całkowicie w zasięgu widzenia peryferyjnego. Wiem, że niektórzy ludzie siedzą daleko i grają na komputerze, a niektórzy nie mają nic przeciwko skręcaniu głowy w tym miejscu. Czekam również na 144 Hz ips, tylko na lepsze kolory! Mam nadzieję, że to nie ma zjawy / rozmazywania. Nie mogę znaleźć żadnych szczegółowych recenzji, ale opinie konsumentów wydają się obiecujące.
Reply
#8

Mam recenzję Liao https://www.displayninja.com/acer-vg240yp-review/ Panel AOC IPS dla 24 "1080p planowany jest również w czwartym kwartale!
Reply
#9

SkyShroud napisał: Gram również na 24 calach, nieco więcej niż jednego ramienia ode mnie, całkowicie w zasięgu widzenia peryferyjnego. Wiem, że niektórzy ludzie siedzą daleko i grają na komputerze, a niektórzy nie mają nic przeciwko skręcaniu głowy w tym miejscu. Czekam również na 144 Hz ips, tylko na lepsze kolory! Mam nadzieję, że to nie ma zjawy / rozmazywania. Nie mogę znaleźć żadnych szczegółowych recenzji, ale opinie konsumentów wydają się obiecujące. Nie gram, głównie edytuję zdjęcia, teraz przyzwyczajam się do mojego 43-calowego monitora 4K i tak początkowo nie mogę się przyzwyczaić, ale teraz jest ok. Raz grałem tylko w starą grę - USF4, wystarczy cofnąć przestrzeń krzesła.
Reply
#10

runningman.snsd napisał: Czy nadal masz grę ludzi na 24 cale? Tylko przypadkowi gracze grają na większych ekranach. Jeśli poważnie podchodzisz do swoich gier, szczególnie grając konkurencyjnie w takie tytuły, jak Dota, League of Legends, CS Go, Overwatch itp., Wolisz 24 cale. 24-calowy po prostu dobrze pasuje do twojej peryferyjnej wizji, więc nie musisz tak bardzo ruszać oczami, aby zobaczyć krytyczne informacje o grze, takie jak radar mapy w lewym górnym rogu itp. 90 procent ludzi, których znam, że grają na większych ekranach, to tak naprawdę przypadkowi gracze grający w gry AAA, i przez większość czasu są przyzwyczajeni do szybkich strzelanek.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)