Karta Gfx dla XB271HU dla Dota 2 @ 144Hz
#1

cześć bros i siostro tutaj, chce zapytać o radę dotyczącą aktualizacji karty gfx. Właśnie zrzuciłem drapieżnika xb271hu z comex, grając w Dota na średnich ustawieniach, mój fps wynosi około 90+, na którą kartę powinienem ulepszyć, jeśli chcę uaktualnić swoją kartę?   Obecnie używa karty Gfx Ryzen R5-1600x i r9-270x. Jeśli patrząc na kartę nvidia, ponieważ mój monitor obsługuje również gsync lub obsługuje wyższą częstotliwość odświeżania hz, jaki jest najlepszy huk dla karty Bucks? Dzięki!   patrząc na kartę Zotac NVIDIA, TIA!
Reply
#2

kashix napisał: cześć bros i siostro tutaj, chce zapytać o radę dotyczącą aktualizacji karty gfx. Właśnie zrzuciłem drapieżnika xb271hu z comex, grając w Dota na średnich ustawieniach, mój fps wynosi około 90+, na którą kartę powinienem ulepszyć, jeśli chcę uaktualnić swoją kartę? Obecnie używa karty Gfx Ryzen R5-1600x i r9-270x. Jeśli patrząc na kartę nvidia, ponieważ mój monitor obsługuje również gsync lub obsługuje wyższą częstotliwość odświeżania hz, jaki jest najlepszy huk dla karty Bucks? Dzięki! patrząc na kartę Zotac NVIDIA, TIA! W twoim przypadku powinno być GTX 1080 najbardziej hukiem za dolce, ale proszę, proszę, dun gong gong kup asus strix 1080 haha ...
Reply
#3

Bardzo szczera opinia. W ogóle nie potrzebujesz 144 Hz dla dota 2. U nie zobaczysz różnicy między 90 a 144 od dota. Jeśli grasz w fps, tak, to ogromna różnica.
Reply
#4

następnie wybierz Zotac 1080ti Amp Extreme. wydać tak dużo na monitor oszczędzać, oszczędzać na GPU. zdobądź najlepszą, aby wydobyć prawdziwą chwałę xb271hu. jeśli masz zamiar wybrać sli, znajdź zamiast tego 2 lub 2,5 gniazda 1080ti.
Reply
#5

gladiusgg napisał: Bardzo szczera opinia. W ogóle nie potrzebujesz 144 Hz dla dota 2. U nie zobaczysz różnicy między 90 a 144 od dota. Jeśli grasz w fps, tak, to ogromna różnica. 90 mmr zauważył: ^)
Reply
#6

xDragon napisał: 90 mmr zauważył: ^) Zero MMR. Przystań grała przez wiele lat lololol
Reply
#7

gladiusgg napisał: Zero MMR. Przystań grała przez wiele lat lololol Tak, a jeśli OP nie jest przypadkowym szorowaniem przypadkiem, powinien wysłuchać innej opinii: fps jest ważne w każdej grze konkurencyjnej; Próbowałem 240 Hz w MOBA (dota / League) i jest znacznie łatwiej reagować i unikać umiejętności, niż 144 Hz.
Reply
#8

xDragon napisał: Tak, a jeśli OP nie jest przypadkowym szorowaniem przypadkiem, powinien wysłuchać innej opinii: fps jest ważne w każdej grze konkurencyjnej; Próbowałem 240 Hz w MOBA (dota / League) i jest znacznie łatwiej reagować i unikać umiejętności, niż 144 Hz. Po drugie, 144 Hz jest w rzeczywistości dość znaczące dla Dota 2. Gram w dota / dota2 od prawie 14 lat, więc możesz mi zaufać: p W każdym razie uzyskuję średnio 120 fps przy maksymalnych ustawieniach przy mojej konfiguracji, mam nadzieję, że to pomaga.
Reply
#9

jereme310790 napisał: Po drugie, 144 Hz jest w rzeczywistości dość znaczące dla Dota 2. Gram w dota / dota2 od prawie 14 lat, więc możesz mi zaufać: p W każdym razie uzyskuję średnio 120 fps przy maksymalnych ustawieniach przy mojej konfiguracji, mam nadzieję, że to pomaga. nie potrzebujesz wysokiej fps, aby grać dobrze, ***** serwer to 33 ticks / s. twój fps nie ma ****.
Reply
#10

ile chcesz zapłacić? W każdym razie ceny kart graficznych wkrótce wzrosną. lepiej kup jak najszybciej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)