Corbell jako autoryzowany dystrybutor procesorów AMD w Singapurze
#1

Ogłoszenie :     Z przyjemnością informujemy, że Corbell został mianowany autoryzowanym dystrybutorem procesorów AMD w Singapurze od 3 lipca 2017 r.   Nasze zapasy są dostępne na Sim Lim Square i u naszych autoryzowanych sprzedawców na obrzeżach.   Przełączono na AMD Ryzen! CAŁKOWICIE WARTE TEGO!               xonix napisał: Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie zadał ważnego pytania. Jak można powiedzieć, że ich AMD Ryzen to Corbell lub Convergent?   To łatwe.   1) Numer seryjny znajduje się na samym CPU. Na przykład. F39xxxxx ... to numer seryjny. Jeśli dostaniesz problem (touchwood), po prostu zadzwoń do Convergent lub Corbell, a my sprawdzimy, kto jest w magazynie.   2) Najłatwiej jest zachować pudełko. Nasze naklejki gwarancyjne znajdują się na pudełkach.     Jeśli mamy zapasy, dokonujemy wymiany 1 do 1. Pamiętaj, że nie zabawiamy RMA z zagranicy, takich jak Amazon, eBay itp.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

miły. ale 18 dni spóźnienia.
Reply
#3

Qoo10 może zamówić bo
Reply
#4

Nie wiem .. Kupiłem ryzen, ponieważ od tego czasu można teraz przejść na Corbel na RMA?
Reply
#5

Zarezerwowany...
Reply
#6

Encrypted11 napisał: gxgx, Co się stało z konwergentnym uh? Konwergentny dystrybutor lah. Teraz mam 2 dystanse AMD w Singapurze.
Reply
#7

polowalrus napisał: Nie wiem .. Kupiłem ryzen, ponieważ od tego czasu można teraz przejść na Corbel na RMA? Wasze akcje powinny należeć do Convergent. Jeśli dostaniesz rma (drewno dotykowe), zadowolą cię. Bez obaw.
Reply
#8

Corbell wan swee wan wan swee
Reply
#9

fajna la, więc kup od amazona czy rma też? nie przeszkadza płacenie. Lucky bunlong nie jest jedną z dystrybucji
Reply
#10

Phen8210 napisał: fajna la, więc kup od amazona czy rma też? nie przeszkadza płacenie. Lucky bunlong nie jest jedną z dystrybucji Niestety, Singapur rozdziela wyłącznie lokalne akcje RMA.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)