[GPGT] Teraz mam 3 aplikacje HWZ ...
#1

Teraz przejdź do strefy sprzętowej, a następnie zobaczyłem nową aplikację poniżej.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Widzę, że programista jest w pracy. Kciuki za niego. Tak utalentowany. Czuję się dumny z mojego brata tutaj   Aplikacja HWZ nie mówi. Przełączaj się między GAGT a drugim. Nie wiem dlaczego, może zbyt przyzwyczajony do GAGT. Ale pager edmw zbyt uzależnia od drugiej LOL. Wesprze mojego przyjaciela tutaj i spróbuje zamiast tego drugiego.
Reply
#2

Używam przeglądarki surf one one ...
Reply
#3

jeśli jest prawdziwym ah bang, jest najmądrzejszym, jakiego kiedykolwiek widziałem w życiu. Jego aplikacja jest teraz gd jak gagt ...
Reply
#4

articland05 napisał: jeśli jest prawdziwym ah bang, jest najmądrzejszym, jakiego kiedykolwiek widziałem w życiu. Jego aplikacja jest teraz gd jak gagt ... Może to Zedmaster? Powiedział, że jest programistą, prawda?
Reply
#5

Prawie każdego dnia dostaje nową wersję. Wysłane z solą ziemi przez PCWX
Reply
#6

tyjtht napisał: Może to Zedmaster? Powiedział, że jest programistą, prawda? Deweloper twierdzi, że ukończył NTU, nie sądzę, że jest zedmaster. Wiem, że Zedmaster to ten stary pakcik.
Reply
#7

Który hu ma ten pager?
Reply
#8

likevableable napisał: Który hu ma ten pager? Nowy
Reply
#9

Nadal wolę GAGT leh
Reply
#10

wes123 napisał: Teraz przejdź do strefy sprzętowej, a następnie zobaczyłem nową aplikację poniżej. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Widzę, że programista jest w pracy. Kciuki za niego. Tak utalentowany. Czuję się dumny z mojego brata tutaj Aplikacja HWZ nie mówi. Przełączaj się między GAGT a drugim. Nie wiem dlaczego, może zbyt przyzwyczajony do GAGT. Ale pager edmw zbyt uzależnia od drugiej LOL. Wesprze mojego przyjaciela tutaj i spróbuje zamiast tego drugiego. Cześć Muhd Fadhli
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)