Aztech HomeAV 500Mbps przy niskiej prędkości
#1

Mam na nim parę Aztech HomeAV 500 Mb / s z portem Gigabits (niedawno przeszedł na IT Show na wystawie), ale z jakiegoś dziwnego powodu dostaję tylko 50 Mb / s na speedtest. mój komputer również niedawno zbudował w tym roku Mobo z serii Z97. Jeśli połączę się bezpośrednio z modemem Huawei lub routerem Asus, otrzymuję około 500 - 900 Mb / s. Ale dzięki wtyczce HomeAV otrzymuję 50+ Mb / s. wszystkie 3 diody LED na urządzeniu po obu stronach są zielone. Co może być problemem?   PS: korzystam z routera Asus AC56S. z subskrypcją M1 1GBPS.
Reply
#2

LordFrozen napisał: Mam na nim parę Aztech HomeAV 500 Mb / s z portem Gigabits (niedawno przeszedł na IT Show na wystawie), ale z jakiegoś dziwnego powodu dostaję tylko 50 Mb / s na speedtest. mój komputer również niedawno zbudował w tym roku Mobo z serii Z97. Jeśli połączę się bezpośrednio z modemem Huawei lub routerem Asus, otrzymuję około 500 - 900 Mb / s. Ale dzięki wtyczce HomeAV otrzymuję 50+ Mb / s. wszystkie 3 diody LED na urządzeniu po obu stronach są zielone. Co może być problemem? PS: korzystam z routera Asus AC56S. z subskrypcją M1 1GBPS. Tylko 115EP i 125 mają port Gigabit Ethernet, reszta to tylko 100 Mbps.
Reply
#3

Używam 115EP w parze.
Reply
#4

ktoś może doradzić?
Reply
#5

Pytania i odpowiedzi ze strony Aztech: 9) Jaki jest zasięg transmisji Aztech HomePlugs? Wtyczki Aztech HomePlugs mogą pracować w odległości do 200 m od linii elektroenergetycznych domowych. Jednak zasięg transmisji zależy również od: Liczba wtyczek domowych używanych w tej samej sieci energetycznej Powerline czynniki środowiskowe, takie jak zakłócenia na linii energetycznej Jakość instalacji elektrycznej Możesz to zinterpretować jako czynniki, które mogą wpłynąć na wydajność homeplug.
Reply
#6

Cóż, to tylko czteropokojowe mieszkanie .... jakość instalacji elektrycznej jest solidna. wszystko to druty 2,5 mm. jeśli jest złej jakości .. nie dostanę już wszystkich 3 zielonych diod LED
Reply
#7

Powinny działać, prawda? Ale jest coś, co sprawia, że nie działa oczekiwanie. Więc? Ile lat ma okablowanie? Nie znam wieku twojego mieszkania. Drut miedziany jest zgodny ze specyfikacją, ale połączenia / styki mogły ulec utlenieniu / poluzowaniu. Instalacja elektryczna to nie tylko przewody, gniazda i wtyczki 13A, przejściówki i przedłużacze, jeśli występują, wszystkie stanowią część całego obwodu, w którym przemieszcza się sygnał linii energetycznej. Innym możliwym powodem są zakłócenia, takie jak kuchenka mikrofalowa, telefon DECT i inne urządzenia elektryczne / elektroniczne. I tak, homeplugs mogą być wadliwe. Na koniec sprawdź kabel LAN od routera do wtyczki domowej, a drugi koniec do komputera. Śledzenie błędów nie jest prostą sprawą. Musisz wykluczyć wszystkie te możliwości (może nie być wyczerpujące) jeden po drugim, w żadnej określonej kolejności i mam nadzieję, że w końcu trafią one poprawnie. Powodzenia.
Reply
#8

Z gniewu. Poszedłem kupić 2 pary HL129EP .... aktualna prędkość ... 200 Mb / s Max. Najgorsze jest to ... w narzędziu ... nie mogę zobaczyć żadnego zdalnego urządzenia, aby ustawić sieć prywatną.
Reply
#9

LordFrozen napisał: Z gniewu. Poszedłem kupić 2 pary HL129EP .... aktualna prędkość ... 200 Mb / s Max. Najgorsze jest to ... w narzędziu ... nie mogę zobaczyć żadnego zdalnego urządzenia, aby ustawić sieć prywatną. Wystarczy ustawić sieć prywatną na jednym z HomePlug, a następnie sparować drugą z pierwszą.
Reply
#10

Ustawiono już sieć prywatną. obecnie maks. wynosi 240 w dół i 250 w górę w sieci M1 1 Gbps.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)