Zastanawiasz się nad przejściem z M1?
#1

Przeprowadzam się, a M1 chce naliczyć mi opłatę za przeniesienie.   Ponieważ mój kontrakt się kończy, mogę zbadać anulowanie światłowodu M1 i zarejestrować się w nowym przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym. Czy są jakieś telefony, które oferują zwolnienie z opłaty rejestracyjnej lub mają dobre gratisy? Nie potrzebuję wysokich prędkości pingów ani nic, tylko normalne korzystanie z Internetu.
Reply
#2

alfseeto napisał: Przeprowadzam się, a M1 chce naliczyć mi opłatę za przeniesienie. Ponieważ mój kontrakt się kończy, mogę zbadać anulowanie światłowodu M1 i zarejestrować się w nowym przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym. Czy są jakieś telefony, które oferują zwolnienie z opłaty rejestracyjnej lub mają dobre gratisy? Nie potrzebuję wysokich prędkości pingów ani nic, tylko normalne korzystanie z Internetu. wciąż jest lepsza oferta. Poza tym jest MyRepublic. Wszystkie kręgosłupy są zasadniczo takie same. Jeśli m1 nie daje ci problemu, powinieneś po prostu kontynuować.
Reply
#3

Niedawno przełączyłem się na Whizcomm z m1. Jak na razie dobrze! Trochę taniej też Wysłane z Samsung SM-G975F za pomocą GAGT
Reply
#4

alfseeto napisał: Przeprowadzam się, a M1 chce naliczyć mi opłatę za przeniesienie. Ponieważ mój kontrakt się kończy, mogę zbadać anulowanie światłowodu M1 i zarejestrować się w nowym przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym. Czy są jakieś telefony, które oferują zwolnienie z opłaty rejestracyjnej lub mają dobre gratisy? Nie potrzebuję wysokich prędkości pingów ani nic, tylko normalne korzystanie z Internetu. Zostań, bo nie ma problemu. Inni dostawcy usług internetowych również nie są tacy tanie. Ostatnio Starhub również nie jest tak stabilny. Dzisiaj wystarczy wykonać konserwację, a następnie powrócić do stabilnej.
Reply
#5

Po prostu zakończ umowę i zarejestruj M1 w nowym miejscu?
Reply
#6

Kontynuuj z M1 byłby lepszym wyborem
Reply
#7

zostań z M1, właśnie dostałem linię Whizcomm i blednie pod względem opóźnienia w porównaniu do mojej teraz podstawowej linii M1 .....
Reply
#8

Na dłuższą metę, starhub. Jeśli nie, Whizcomms jest w porządku
Reply
#9

możesz wypróbować MyRepublic. MyRepublic niedawno uruchomiło nową promocję „Friends with Benefits”. możesz uzyskać 10% zniżki na opłatę miesięczną za usługę światłowodową. Spójrz. pomyśl teraz o najtańszej ofercie na rynku. https://myrepublic.net/sg/fwb/ możesz użyć tego, aby uzyskać 10% kod promocyjny: FWB identyfikator klienta strony polecającej: C1160129
Reply
#10

Myślę, że lepiej zostań z M1.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)