Kupowanie używanego procesora graficznego
#1

Cześć wszystkim,   Mój GPU właśnie zmarł i myślę o zakupie używanego GPU od carousell lub z forum tutaj.   Zastanawiam się, czy zalecane jest uzyskanie używanego procesora GPU, ponieważ nie wiedziałbym, czy był on wcześniej wykorzystywany do wydobywania i czy będą problemy z jego wydajnością w dłuższej perspektywie? Czy jest coś jeszcze, na co powinienem zwrócić uwagę lub zwrócić uwagę przed zakupem?   Patrzę na GTX 1060. Średnia cena karuzeli wydaje się wynosić około 180 S $
Reply
#2

jeśli to możliwe, poszukaj paragonu i gwarancji. wcześniej kupiłem używane i musiałem dwa razy RMA. szczęściarze mają gwarancję
Reply
#3

ahyeo napisał: Cześć wszystkim, Mój GPU właśnie zmarł i myślę o zakupie używanego GPU od carousell lub z forum tutaj. Zastanawiam się, czy zalecane jest uzyskanie używanego procesora GPU, ponieważ nie wiedziałbym, czy był on wcześniej wykorzystywany do wydobywania i czy będą problemy z jego wydajnością w dłuższej perspektywie? Czy jest coś jeszcze, na co powinienem zwrócić uwagę lub zwrócić uwagę przed zakupem? Patrzę na GTX 1060. Średnia cena karuzeli wydaje się wynosić około 180 S $ Uzyskaj kartę Zotac z gwarancją. Karta Zotac ma zazwyczaj 5-letnią gwarancję, więc będziesz bezpieczny, nawet jeśli karta po pewnym czasie ulegnie kaputowi. Wysłane z Samsung SM-N970F przy użyciu GAGT
Reply
#4

Audiology93 napisał: Uzyskaj kartę Zotac z gwarancją. Karta Zotac ma zazwyczaj 5-letnią gwarancję, więc będziesz bezpieczny, nawet jeśli karta po pewnym czasie ulegnie kaputowi. Wysłane z Samsung SM-N970F przy użyciu GAGT Zotac ma 2 + 3 lata. Użytkownik musi zarejestrować się w ciągu 14 dni, aby uzyskać dodatkowe 3 lata. Jeśli nigdy, karta Zotac ma tylko 2 lata gwarancji.
Reply
#5

ahyeo napisał: Czy jest coś jeszcze, na co powinienem zwrócić uwagę lub zwrócić uwagę przed zakupem? 1 znakiem ostrzegawczym jest poważna korozja radiatora, jeśli jest on używany do wydobywania BC. Coś takiego Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

ahyeo napisał: Cześć wszystkim, Mój GPU właśnie zmarł i myślę o zakupie używanego GPU od carousell lub z forum tutaj. Zastanawiam się, czy zaleca się uzyskanie używanego procesora GPU, ponieważ nie wiedziałbym, czy był wcześniej używany do wydobywania i czy będą problemy z jego wydajnością w dłuższej perspektywie? Czy jest coś jeszcze, na co powinienem zwrócić uwagę lub zwrócić uwagę przed zakupem? Patrzę na GTX 1060. Średnia cena karuzeli wydaje się wynosić około 180 USD Tak, ogólnie rzecz biorąc, warto skorzystać z drugiej ręki, szczególnie jeśli istnieje gwarancja. Nie ma się czym martwić. Musisz jednak znać prawidłową cenę karty. Większość sprzedawców chciałaby sprzedawać je jak najwyżej w pobliżu ceny detalicznej, ale realistyczna wartość z drugiej ręki będzie mniejsza. Który model to GTX 1060? Wersja 3 GB lub 6 GB? Niedawno kupiłem wersję 3 GB za 95 dolców i pomyślałem, że to dobra cena. Dlatego wersja 6 GB powinna realistycznie kosztować 130–150. 180 USD wydaje mi się nieco wysokie, nawet nasz mózg mówi nam, że to ogromna zniżka od sprzedaży detalicznej. Drugi rynek ma naprawdę dobrą wartość, jeśli znasz cenę.
Reply
#7

ahyeo napisał: Cześć wszystkim, Mój GPU właśnie zmarł i myślę o zakupie używanego GPU od carousell lub z forum tutaj. Zastanawiam się, czy zalecane jest uzyskanie używanego procesora GPU, ponieważ nie wiedziałbym, czy był on wcześniej wykorzystywany do wydobywania i czy będą problemy z jego wydajnością w dłuższej perspektywie? Czy jest coś jeszcze, na co powinienem zwrócić uwagę lub zwrócić uwagę przed zakupem? Patrzę na GTX 1060. Średnia cena karuzeli wydaje się wynosić około 180 S $ Nowy GTX 1060 3 GB to tylko 179 USD. Wysłane z PCWX przy użyciu sztuczki umysłu Jedi.
Reply
#8

Jeśli sprzedawca ma więcej niż jeden lub dwa procesory graficzne do sprzedania, karty prawdopodobnie były używane do wydobywania. Jeśli pojawia się rdza (nie tylko utlenianie), nie przejmuj się, ponieważ pokazuje to, że karta nie była odpowiednio konserwowana.
Reply
#9

Dobrze. Dzięki! tigerwoods napisał: Nowy GTX 1060 3 GB to tylko 179 USD. Wysłane z PCWX przy użyciu sztuczki umysłu Jedi.
Reply
#10

Patrzę na Palit 1060 6 GB za 150 USD. Nadal na gwarancji. habeeb napisał: Tak, ogólnie rzecz biorąc, warto skorzystać z drugiej ręki, szczególnie jeśli istnieje gwarancja. Nie ma się czym martwić. Musisz jednak znać prawidłową cenę karty. Większość sprzedawców chciałaby sprzedawać je jak najwyżej w pobliżu ceny detalicznej, ale realistyczna wartość z drugiej ręki będzie mniejsza. Który model to GTX 1060? Wersja 3 GB lub 6 GB? Niedawno kupiłem wersję 3 GB za 95 dolców i pomyślałem, że to dobra cena. Dlatego wersja 6 GB powinna realistycznie kosztować 130–150. 180 USD wydaje mi się nieco wysokie, nawet nasz mózg mówi nam, że jest to ogromna zniżka od sprzedaży detalicznej. Drugi rynek ma naprawdę dobrą wartość, jeśli znasz cenę.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)