Budowanie budżetu komputera - w toku
#1

Cześć, planuję zbudować budżetową platformę komputerową z około 1,5k ~ 1,7k SGD. Po prostu chcę potwierdzić i sprawdzić, czy te części są ze sobą kompatybilne. Jeśli to możliwe, pomóż polecić lub zasugerować niektóre części, których mi brakuje! I czy są jakieś części, które powinienem obniżyć poziom, aby zrealizować mój budżet? O tak, i gram w gry takie jak CSGO, Overwatch, Call of Duty, Pubg i Rainbow Six Siege. i nie planuję podkręcania: <   Budować : Procesor: I5-7500 Karta graficzna: ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING MOBO: GAMING ASUS STRIX B250F Pamięć RAM: Kingston HyperX Fury Black DDR4 16 GB> nie jestem pewien, czy chcesz uzyskać dysk 2 x 8 GB lub 4 x 4 GB Zasilacz: Planuję użyć mojego starego psu typu rig, czyli Thermaltake, smart SE 730W Obudowa: Planujesz zdobyć CoolerMaster, ale dk, który otrzymasz: <   O tak, planuję iść na tradepac, aby kupić części, ponieważ wiele osób poleca tam LOL
Reply
#2

xxyueproxx napisał: Cześć, planuję zbudować budżetową platformę komputerową z około 1,5k ~ 1,7k SGD. Po prostu chcę potwierdzić i sprawdzić, czy te części są ze sobą kompatybilne. Jeśli to możliwe, pomóż polecić lub zasugerować niektóre części, których mi brakuje! I czy są jakieś części, które powinienem obniżyć poziom, aby zrealizować mój budżet? Budować : Procesor: I5-7500 Karta graficzna: ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING MOBO: GAMING ASUS STRIX B250F Pamięć RAM: Kingston HyperX Fury Black 16 GB> nie jestem pewien, czy chcesz dostać pamięć 2x8GB lub 4x4GB Zasilacz: Planuję użyć mojego starego psu typu rig, czyli Thermaltake, smart SE 730W Obudowa: Planujesz zdobyć CoolerMaster, ale dk, który otrzymasz: < O tak, planuję iść na tradepac, aby kupić części, ponieważ wiele osób poleca tam LOL Dlaczego warto handlować Kup online. 1K może uzyskać żądane części (lub lepsze części).
Reply
#3

Właśnie dostałem wczoraj części od tradepac, musisz się targować i dobrze znać części, w przeciwnym razie będą cię sprzedawać. To samo dotyczy bizgramu (ponieważ poszedłem tam pierwszy, aby sprawdzić cenę). Wysłane wraz z moją aplikacją Fora HardwareZone na iPhone'a 7 Plus
Reply
#4

Sugeruj, aby zamiast tego kupić i3-8100 w podobnej cenie jak i5-7500, do 1070, jeśli masz budżet, a jeśli twój zasilacz ma kilka lat, już dostaniesz nowy. 2x8 łatwiejsze do uaktualnienia w przyszłości. Asus strix bardzo ex, chyba że wybieracie estetykę, po prostu kupcie tanią deskę Wysłane z Xiaomi MI A1 za pomocą GAGT
Reply
#5

xxyueproxx napisał: Cześć, planuję zbudować budżetową platformę komputerową z około 1,5k ~ 1,7k SGD. Po prostu chcę potwierdzić i sprawdzić, czy te części są ze sobą kompatybilne. Jeśli to możliwe, pomóż polecić lub zasugerować niektóre części, których mi brakuje! I czy są jakieś części, które powinienem obniżyć poziom, aby zrealizować mój budżet? O tak, i gram w gry takie jak CSGO, Overwatch, Call of Duty, Pubg i Rainbow Six Siege. i nie planuję podkręcania: < Budować : Procesor: I5-7500 Karta graficzna: ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING MOBO: GAMING ASUS STRIX B250F Pamięć RAM: Kingston HyperX Fury Black DDR4 16 GB> nie jestem pewien, czy chcesz uzyskać dysk 2 x 8 GB lub 4 x 4 GB Zasilacz: Planuję użyć mojego starego psu typu rig, czyli Thermaltake, smart SE 730W Obudowa: Planujesz zdobyć CoolerMaster, ale dk, który otrzymasz: < O tak, planuję udać się na kupno części, ponieważ wiele osób poleca tam LOL Zdobądź valueram, jeśli nie będziesz przetaktowywać, a jeśli to możliwe, zdobądź 2 x 8 GB. przynajmniej w przyszłości, jeśli zamierzasz wybrać 16 gb x 2. Twój baran nadal ma wartość na rynku.
Reply
#6

dgenex napisał: Sugeruj, aby zamiast tego kupić i3-8100 w podobnej cenie jak i5-7500, do 1070, jeśli masz budżet, a jeśli twój zasilacz ma kilka lat, już dostaniesz nowy. 2x8 łatwiejsze do uaktualnienia w przyszłości. Asus strix bardzo ex, chyba że wybieracie estetykę, po prostu kupcie tanią deskę Wysłane z Xiaomi MI A1 za pomocą GAGT co rozumiesz przez estetykę? Jeśli miałbym dostać tani plan, czy masz jakieś zalecenia dotyczące tego, co powinienem dostać? Wolałbym markę asus ..
Reply
#7

Gametaku napisał: Dlaczego warto handlować Kup online. 1K może uzyskać żądane części (lub lepsze części). Gdybym miał kupić online, czy mogę wiedzieć, którą stronę polecasz? jak legit de website: <
Reply
#8

Powinieneś zmienić wersję na DDR3 w grze, w którą grasz. Nawet dwurdzeniowy Intel wystarczy. Obecnie patrzę na G4560, ich opinia nie jest taka zła. Zaoszczędź na procesorze i pamięci RAM, a następnie uzyskaj SSD i GFX.
Reply
#9

xxyueproxx napisał: Cześć, planuję zbudować budżetową platformę komputerową z około 1,5k ~ 1,7k SGD. Po prostu chcę potwierdzić i sprawdzić, czy te części są ze sobą kompatybilne. Jeśli to możliwe, pomóż polecić lub zasugerować niektóre części, których mi brakuje! I czy są jakieś części, które powinienem obniżyć poziom, aby zrealizować mój budżet? O tak, i gram w gry takie jak CSGO, Overwatch, Call of Duty, Pubg i Rainbow Six Siege. i nie planuję podkręcania: < Budować : Procesor: I5-7500 Karta graficzna: ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING MOBO: GAMING ASUS STRIX B250F Pamięć RAM: Kingston HyperX Fury Black DDR4 16 GB> nie jestem pewien, czy chcesz uzyskać dysk 2 x 8 GB lub 4 x 4 GB Zasilacz: Planuję użyć mojego starego psu typu rig, czyli Thermaltake, smart SE 730W Obudowa: Planujesz zdobyć CoolerMaster, ale dk, który otrzymasz: < O tak, planuję iść na tradepac, aby kupić części, ponieważ wiele osób poleca tam LOL Nie wiedziałem, że marki ROG, STRIX lub HyperX są BUDŻETOWE. Bardziej jak zorientowany na WYDAJNOŚĆ ..
Reply
#10

jasonhanjk napisał: Powinieneś zmienić wersję na DDR3 w grze, w którą grasz. Nawet dwurdzeniowy Intel wystarczy. Obecnie patrzę na G4560, ich opinia nie jest taka zła. Zaoszczędź na procesorze i pamięci RAM, a następnie uzyskaj SSD i GFX. Może zdecydować się na r3 2200g do korekty w przyszłości, tak naprawdę chciałem wybrać G4560, ale pakiet R3 2200g + mobo to około 50 dolarów więcej, i lepsza korekta w przyszłości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)