Potrzebujesz rekomendacji dla GPU
#1

Cześć wszystkim, mój procesor graficzny przestał działać po około 6 latach użytkowania, więc planuję go na razie wymienić, ponieważ używam go tylko do oglądania filmów z YouTube'a i grania w gry takie jak Dota 2 i Diablo 3.   Mam nadzieję, że otrzymam kilka rekomendacji tutaj, mój budżet wynosi około 150 USD, a płyta główna, którą mam Asus M4A89GTD PRO / USB3, chciałbym zasięgnąć porady u ekspertów tutaj!
Reply
#2

150 ... nie jestem pewien, czy możesz dostać taką cenę, czy nie. Ale oto kilka rekomendacji: RX 550 GT 1030. W przeciwnym razie może druga ręka: GTX 750 / to
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: 150 ... nie jestem pewien, czy możesz dostać taką cenę, czy nie. Ale oto kilka rekomendacji: RX 550 GT 1030. W przeciwnym razie może druga ręka: GTX 750 / to cześć przepraszam, że przeszkadzam, ale jeśli chcę grać w gry takie jak pubg / gta w być może wysokiej jakości, czy 1060 byłby dobry? właśnie zadzwoniłem do tradepac i zacytowali mnie 533 dla Gigabyte G1 Gaming 1060 6 GB, warto go kupić od nich lub po prostu kupić od Amazon, gdzie za 339 USD przed wysyłką dziękuję
Reply
#4

553? Wystarczy kupić tańsze marki, takie jak Zotac / Palit / Galax. Bez różnicy w grach. Co najwyżej lepszy niż 1-2 fps?
Reply
#5

-Synchroniczność- napisał: 553? Wystarczy kupić tańsze marki, takie jak Zotac / Palit / Galax. Bez różnicy w grach. Co najwyżej lepszy niż 1-2 fps? jakieś polecić między trzema? powiedzieli mi, że jeśli tam pójdę, tmr może omówić cenę, aby uzyskać tańsze, ale moje umiejętności negocjacyjne laoya ah haha.
Reply
#6

jak powiedział poprzedni plakat, wybierz tańsze modele, chyba że masz specjalne upodobanie do Giga.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: jak powiedział poprzedni plakat, wybierz tańsze modele, chyba że masz specjalne upodobanie do Giga. zrobi dobrze dzięki! ile myślisz, że można walczyć, aby uzyskać niższą cenę na tradepac .. haha
Reply
#8

Moohai napisał: jakieś polecić między trzema? powiedzieli mi, że jeśli tam pójdę, tmr może omówić cenę, aby uzyskać tańsze, ale moje umiejętności negocjacyjne laoya ah haha. cóż, idźcie z nimi. ale wziąłbym galaxa na biały motyw (jeśli ten model, który sprzedają, jest czymś exoc) zotac dla dłuższej gwarancji,
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: cóż, idźcie z nimi. ale wziąłbym galaxa na biały motyw (jeśli ten model, który sprzedają, jest czymś exoc) zotac dla dłuższej gwarancji, Idę na dłuższą gwarancję, ale jeden tak naprawdę nie do estetyki
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: 150 ... nie jestem pewien, czy możesz dostać taką cenę, czy nie. Ale oto kilka rekomendacji: RX 550 GT 1030. W przeciwnym razie może druga ręka: GTX 750 / to Dziękuję Ci! tylko po to, żeby sprawdzić, czy zrobi to jakaś marka? i jakiejkolwiek marki, której należy unikać? przepraszam, jestem w tym fikcyjny.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)