Coś jest nie tak z moim GTX780, którego używam przez 2 miesiące
#1

Kupiłem od zbieżnego i był to nowy, ale stary zapas. Początkowo była bardzo szybka i podobna do 970, mogłem grać w wiele gier w ustawieniach od wysokich do ultra 1080p i uzyskiwać około 50-80 fps. W zeszłym tygodniu próbowałem tych samych gier, a wyniki były bardzo złe, na przykład od 5 do 10 klatek na sekundę. Ustawienia nie uległy zmianie. Co może pójść nie tak i jak to zdiagnozować? Czy to może być problem z oprogramowaniem?
Reply
#2

Zainstalowałem najnowsze sterowniki i nie ma różnicy. Chodzi o to, że nawet przy 640x480 otrzymuję wyniki 20 klatek na sekundę w grach takich jak forza 7. W menedżerze zadań mój procesor to 40-50%, RAM około 70%, a GPU 100%. Proszę pomóż
Reply
#3

Może się zdarzyć, że pasta termoprzewodząca zastosowana w GPU nie jest tak dobra i długotrwała, a przy zastosowaniu w Ultra nagle wyschła i pękła. Jeśli tak się naprawdę stało i masz niewystarczające chłodzenie procesora GPU, mógłbyś zabić niektóre rdzenie matrycy, które mogłyby wyjaśnić, dlaczego działał on znacznie gorzej niż wcześniej. Tylko zgadnij, ponieważ dosłownie nie ma żadnych informacji na karcie poza GTX 780. Jaka to marka i tak dalej ... Tak czy inaczej, nie możesz otworzyć karty, jeśli jest to marka podobna do MSI, więc jedyny sposób polega na zwróceniu karty z powrotem do Convergent i wymianie.
Reply
#4

Hmm ... Czy zaktualizowałeś również swoje okna?
Reply
#5

spróbuj użyć starszego sterownika dostarczonego z kartą
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Hmm ... Czy zaktualizowałeś również swoje okna? tak zrobiłem, nawet jeśli jest to problem z aktualizacją systemu Windows, nie powinno być tak, że mogę grać w gry w 60 klatkach na sekundę kilka miesięcy temu, ale teraz tylko 10 klatek na sekundę, prawda
Reply
#7

LiLAsN napisał: Może się zdarzyć, że pasta termoprzewodząca zastosowana w GPU nie jest tak dobra i długotrwała, a przy zastosowaniu w Ultra nagle wyschła i pękła. Jeśli tak się naprawdę stało i masz niewystarczające chłodzenie procesora GPU, mógłbyś zabić niektóre rdzenie matrycy, które mogłyby wyjaśnić, dlaczego działał on znacznie gorzej niż wcześniej. Tylko zgadnij, ponieważ dosłownie nie ma żadnych informacji na karcie poza GTX 780. Jaka to marka i tak dalej ... Tak czy inaczej, nie możesz otworzyć karty, jeśli jest to marka podobna do MSI, więc jedyny sposób polega na zwróceniu karty z powrotem do Convergent i wymianie. Palit 780 Super Jetstream. Temperatura wynosi około 67 stopni przy 100% obciążeniu i uniengine valley ekstremalne, ale tylko 40 FPS
Reply
#8

czy możesz spróbować zresetować podkręcanie do ustawień domyślnych? odinstaluj oprogramowanie innych firm ... czy to działa?
Reply
#9

sugeruję wycofać sterownik i najpierw zaktualizować c
Reply
#10

Beepok napisał: Kupiłem od zbieżnego i był to nowy, ale stary zapas. Początkowo była bardzo szybka i podobna do 970, mogłem grać w wiele gier w ustawieniach od wysokich do ultra 1080p i uzyskiwać około 50-80 fps. W zeszłym tygodniu próbowałem tych samych gier, a wyniki były bardzo złe, na przykład od 5 do 10 klatek na sekundę. Ustawienia nie uległy zmianie. Co może pójść nie tak i jak to zdiagnozować? Czy to może być problem z oprogramowaniem? waa .. beepok high ses ale użyj starożytnego GTX780? Knn ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)