Pulpit dla uczniów szkół średnich
#1

Może zasugerować pulpit z co najmniej 8 GB pamięci RAM, dyskiem iTB HDD, nie tak pewny abt karty graficznej itp Budżet mniej niż 1 tys
Reply
#2

Halo Green napisał: Może zasugerować pulpit z co najmniej 8 GB pamięci RAM, dyskiem iTB HDD, nie tak pewny abt karty graficznej itp Budżet mniej niż 1 tys http://www.dell.com/sg/p/inspiron-34...w10&l=en&s=dhs 750 USD za RAM o pojemności 8 GB i dysk twardy o pojemności 1 TB mogą wykorzystać pozostałe pieniądze na zakup monitora. Monitor Dell można uzyskać za 150-250, można również kupić od Lazada, aby uzyskać więcej zniżek sugeruję, abyś otrzymał dysk SSD zamiast HDD
Reply
#3

Laptop byłby lepszy. Czy projekt na zewnątrz może przynieść.
Reply
#4

kto płaci pierwszy
Reply
#5

Kup laptopa, który może już używać procesora graficznego Intel.
Reply
#6

Kup laptopa ... Otrzymujesz te same parametry co komputer stacjonarny, a także baterię, ekran i klawiaturę.
Reply
#7

zgadzam się na laptopie, spróbuj lenovo E485 / E585 w wątku notebooka, 800+. nie, proszę, nie chcę, żeby dzieci zaczęły grać! weź zamek Kensington i zabezpiecz laptopa w salonie
Reply
#8

pawn_king napisał: zgadzam się na laptopie, spróbuj lenovo E485 / E585 w wątku notebooka, 800+. nie, proszę, nie chcę, żeby dzieci zaczęły grać! weź zamek Kensington i zabezpiecz laptopa w salonie APU jest wciąż wystarczająco szybki do grania
Reply
#9

Ja płacę. Preferuj komputer stacjonarny i kup 24-calowy monitor dla dzieci
Reply
#10

HolyInnocents napisał: http://www.dell.com/sg/p/inspiron-34...w10&l=en&s=dhs 750 USD za RAM o pojemności 8 GB i dysk twardy o pojemności 1 TB mogą wykorzystać pozostałe pieniądze na zakup monitora. Monitor Dell można uzyskać za 150-250, można również kupić od Lazada, aby uzyskać więcej zniżek sugeruję, abyś otrzymał dysk SSD zamiast HDD Procesor jak duży. Masz mały, który można postawić na biurku?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)