Szybka prędkość M1 4g aktywowana dopiero po północy
#11

Fizxora napisał: Jeśli używam 3 g n usuń 4 g, to czy ten 1 gb dziennie również jest narzucony? Nie mam nic przeciwko używaniu 3g bez ograniczeń, jeśli prędkość również jest taka sama jak ostatnim razem, ponieważ nie przesyłam strumieniowo filmu. Jako Long nie zmniejsza prędkości mniejszej niż 3 g. Przy okazji nikt nigdy nie wspominał o nieograniczonym planie 4g o zmniejszeniu prędkości po automatycznym uaktualnieniu do 4g. Pracownicy powiedzieli, że nie są do końca pewni, i po prostu z grubsza powiedział 1 GB bez wyjaśnienia tak wielu szczegółów, jak to, o czym wspomniałeś. Przynajmniej jeśli są jakieś warunki i warunki spisane i pokazane, mogę zrozumieć więcej i natychmiast podjąć decyzję, czy zmienić na inny plan. Wystarczy zmusić urządzenie do połączenia z siecią 3G, aby zobaczyć, czy to się poprawi.
Reply
#12

Fizxora napisał: Jeśli używam 3 g n usuń 4 g, to czy ten 1 gb dziennie również jest narzucony? Nie mam nic przeciwko używaniu 3g bez ograniczeń, jeśli prędkość również jest taka sama jak ostatnim razem, ponieważ nie przesyłam strumieniowo filmu. Jako Long nie zmniejsza prędkości mniejszej niż 3 g. Przy okazji nikt nigdy nie wspominał o nieograniczonym planie 4g o zmniejszeniu prędkości po automatycznym uaktualnieniu do 4g. Pracownicy powiedzieli, że nie są do końca pewni, i po prostu z grubsza powiedział 1 GB bez wyjaśnienia tak wielu szczegółów, jak to, o czym wspomniałeś. Przynajmniej jeśli są jakieś warunki i warunki spisane i pokazane, mogę zrozumieć więcej i natychmiast podjąć decyzję, czy zmienić na inny plan. W dzisiejszych czasach nie ma już planu 3g, więc jak zarejestrować 3g i usunąć 4g?
Reply
#13

Jestem pewien, że warunki są określone, ale może nie być dostępne online, jak również z cso. Może chcesz poinformować m1 o chęci rozmowy z kierownictwem? Na pewno będzie zespół, który to zarządza. Lub możesz poczekać, aż Lohsenglte sprawdzi dla ciebie. Fizxora napisał: Jeśli używam 3 g n usuń 4 g, to czy ten 1 gb dziennie również jest narzucony? Nie mam nic przeciwko używaniu 3g bez ograniczeń, jeśli prędkość również jest taka sama jak ostatnim razem, ponieważ nie przesyłam strumieniowo filmu. Jako Long nie zmniejsza prędkości mniejszej niż 3 g. Przy okazji nikt nigdy nie wspominał o nieograniczonym planie 4g o zmniejszeniu prędkości po automatycznym uaktualnieniu do 4g. Pracownicy powiedzieli, że nie są do końca pewni, i po prostu z grubsza powiedział 1 GB bez wyjaśnienia tak wielu szczegółów, jak to, o czym wspomniałeś. Przynajmniej jeśli są jakieś warunki i warunki spisane i pokazane, mogę zrozumieć więcej i natychmiast podjąć decyzję, czy zmienić na inny plan. Opublikowane z aplikacją Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Forums
Reply
#14

Czekam na Singtel, aby nas ulepszyć ... 😠
Reply
#15

AhBui168 napisał: Czekam na singtel, aby nas ulepszył ... � Lub po prostu przełącz się, ponieważ SingTel już tak mocno pieprzy klientów prepaid. Nie jest zaskoczony, jeśli nie zapewnią 4G dla tych planów dziadka, ponieważ nie ma to dla nich sensu. renfred89 napisał: Jestem pewien, że warunki są określone, ale może nie być dostępne online, jak również z cso. Może chcesz poinformować m1 o chęci rozmowy z kierownictwem? Na pewno będzie zespół, który to zarządza. Lub możesz poczekać, aż Lohsenglte sprawdzi dla ciebie. Opublikowane z aplikacją Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Forums Myślę, że to FUP. Kłócisz się z nimi również bezużytecznymi, z korzyścią dla wszystkich innych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)