Szybka prędkość M1 4g aktywowana dopiero po północy
#1

Pozostaję na obszarze zachodnim, do tej pory nadal korzystam z planu M1 3g Unlimited, ostatnio został on automatycznie uaktualniony do 4g bez żadnych dodatkowych opłat, ale po północy mogę uzyskać dostęp tylko do prędkości 4g, podczas gdy w ciągu dnia moja prędkość 4g wynosi okropne, że nie mogę nawet uzyskać dostępu do prędkości 3 g. Speedtest pokazuje, że to tylko 0,03 Mb / s ... Nie mogę nawet otworzyć żadnej strony internetowej, zmienić na kilka Hp, ale wciąż to samo, o nazwie M1, o której mówili, że przychodzi i wymienia kartę SIM, gdy ma problem, ale czy to nie jest śmieszne, jeśli karta ma problem, więc dlaczego mogę uzyskać dużą prędkość po północy. Nadal mogę nawiązywać połączenia z WhatsApp.
Reply
#2

Czy użyłeś prawidłowego APN, Sunsurf Mobile APN? Brzmiało to tak, jakbyś używał APRS MiWorld GPRS, który jest super wolnym APN.
Reply
#3

Ok, postaram się sprawdzić, czy zmiana apn to rozwiąże. Wielkie dzięki
Reply
#4

Cześć. APN to sunsurf, sieć jest wciąż wolna.
Reply
#5

Fizxora napisał: Pozostaję na obszarze zachodnim, do tej pory nadal korzystam z planu M1 3g Unlimited, ostatnio został on automatycznie uaktualniony do 4g bez żadnych dodatkowych opłat, ale po północy mogę uzyskać dostęp tylko do prędkości 4g, podczas gdy w ciągu dnia moja prędkość 4g wynosi okropne, że nie mogę nawet uzyskać dostępu do prędkości 3 g. Speedtest pokazuje, że to tylko 0,03 Mb / s ... Nie mogę nawet otworzyć żadnej strony internetowej, zmienić na kilka Hp, ale wciąż to samo, o nazwie M1, o której mówili, że przychodzi i wymienia kartę SIM, gdy ma problem, ale czy to nie jest śmieszne, jeśli karta ma problem, więc dlaczego mogę uzyskać dużą prędkość po północy. Nadal mogę nawiązywać połączenia z WhatsApp. kiedy masz małą prędkość, do jakiego typu sieci jest podłączony? LTE? lub UMTS?
Reply
#6

Jest podłączony do Lte
Reply
#7

Jeśli apn jest poprawny, a karta uzbrojenia nie ma problemu, może być konieczne sprawdzenie urządzenia. Ostatnim środkiem, który możesz chcieć spróbować, jest poprosić o reset linii. Fizxora napisał: Jest podłączony do Lte Opublikowane z aplikacją Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Forums
Reply
#8

Już poszli do M1, mówią, że każdy subskrybent M1 ma ten problem, np. Może użyć tylko około 1 gb 4 g dziennie, a następnie prędkość spadnie ... mniej niż 3 g. Aż po północy resetuje się dane. Wygląda na to, że mój nieograniczony abonament to tylko 30 GB miesięcznie ... plus mam jeszcze 2 kolejne karty SIM w ramach tego samego planu ... Karta 3sim 30 GB .... ostatnim razem mogę użyć więcej niż 20 GB na Karta SIM Tylko dlatego, że wciąż mam swój nieograniczony plan przez długi czas, to tak jak zmuszanie mnie do zmiany telco ... mój brat używa StarHub i może używać więcej niż 1 GB dziennie lub do momentu, gdy jego maksymalny plan danych lub jeśli przekroczy, po prostu zapłaci nadwyżkę. Nie ma sprawy. Czy uważasz, że powinienem obniżyć wersję do 3g ... czy zachować ten plan? Potrzebujesz wielu Simów, bo moja mama czasami używa WhatsApp n FB. Używa karty przedpłaconej tylko do własnego numeru ...
Reply
#9

Fizxora napisał: Już poszli do M1, mówią, że każdy subskrybent M1 ma ten problem, np. Może użyć tylko około 1 gb 4 g dziennie, a następnie prędkość spadnie ... mniej niż 3 g. Aż po północy resetuje się dane. Wygląda na to, że mój nieograniczony abonament to tylko 30 GB miesięcznie ... plus mam jeszcze 2 kolejne karty SIM w ramach tego samego planu ... Karta 3sim 30 GB .... ostatnim razem mogę użyć więcej niż 20 GB na Karta SIM Tylko dlatego, że wciąż mam swój nieograniczony plan przez długi czas, to tak jak zmuszanie mnie do zmiany telco ... mój brat używa StarHub i może używać więcej niż 1 GB dziennie lub do momentu, gdy jego maksymalny plan danych lub jeśli przekroczy, po prostu zapłaci nadwyżkę. Nie ma sprawy. Czy uważasz, że powinienem obniżyć wersję do 3g ... czy zachować ten plan? Potrzebujesz wielu Simów, bo moja mama czasami używa WhatsApp n FB. Używa karty przedpłaconej tylko do własnego numeru ... Idk, jaka jest twoja cena planu, ale jeśli twój plan to 150 USD + miesięczny plan, być może obniżenie do 12-tej mySIM + 125 z Upsized Data Super byłoby rozwiązaniem. Karta Multi-SIM jest nadal dostępna. Plany M1 mySIM to roczny plan umowy BEZ słuchawki. Szczegóły mySIM: https://www.m1.com.sg/mySIM Dane dotyczące powiększonych danych: https://www.m1.com.sg/UpsizedData 56 GB danych, nieograniczona rozmowa i SMS. 148,05 USD / miesiąc, w tym wyświetlanie identyfikatora dzwoniącego. Może również korzystać z MAS Data Passport VAS (płatny), aby korzystać z 56 GB za granicą. Szczegóły: https://www.m1.com.sg/datapassport Limit 1 GB / dzień można nałożyć tylko w przypadku planów nieograniczonych, a następnie prędkość jest ograniczona do 512 kb / s. W przypadku warstwowych planów danych (np. MySIM + 125) zasady uczciwego użytkowania zaczynają obowiązywać dopiero po zużyciu całego pakietu danych. (Użyłem> 2 GB dziennie w planie M1 Lite + i nadal otrzymuję pełne prędkości LTE, fyi.) Szczegóły: https://www.m1.com.sg/Personal/Terms...nagementPolicy
Reply
#10

Jeśli używam 3 g n usuń 4 g, to czy ten 1 gb dziennie również jest narzucony? Nie mam nic przeciwko używaniu 3g bez ograniczeń, jeśli prędkość również jest taka sama jak ostatnim razem, ponieważ nie przesyłam strumieniowo filmu. Jako Long nie zmniejsza prędkości mniejszej niż 3 g. Przy okazji nikt nigdy nie wspominał o nieograniczonym planie 4g o zmniejszeniu prędkości po automatycznym uaktualnieniu do 4g. Pracownicy powiedzieli, że nie są do końca pewni, i po prostu z grubsza powiedział 1 GB bez wyjaśnienia tak wielu szczegółów, jak to, o czym wspomniałeś. Przynajmniej jeśli są jakieś warunki i warunki spisane i pokazane, mogę zrozumieć więcej i natychmiast podjąć decyzję, czy zmienić na inny plan.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)