[PC tech noob tutaj], ale chcesz zbudować niestandardowy sprzęt do gier
#1

czy ktoś może mi doradzić, jak to zrobić?   ktoś poleca komputer po wstrząsie, ale mówi, że źle, bo kiepski producent OEM lub co ****.   gdzie mam iść? nie mogę zbudować go sam ...
Reply
#2

Sim Lim lor Po prostu powiedz im, że chcesz, Liao
Reply
#3

który sklep ar?
Reply
#4

Wiele opcji, takich jak systemy Typhoon, Mansa Computer itp., Które pomogą Ci z częściami / montażem / rozwiązywaniem problemów. Wydają się bardziej elastyczne niż wstrząs wtórny.
Reply
#5

znajdź fortran
Reply
#6

^ po drugie, ale poświęć trochę czasu na przeczytanie i zbadanie odpowiednich części, które mogą pasować do twoich potrzeb w grach
Reply
#7

Istnieje wiele niestandardowych konstruktorów, takich jak Dreamcore, Mansa i Aftershock. To naprawdę zależy od twojego budżetu. Wstrząs wtórny wydaje się być tańszy niż pozostałe 2, kiedy zbudowałem dla siebie tani sprzęt. Jedynym minusem jest to, że zajęło to 3 tygodnie, aby go złożyć i dostarczyć, podczas gdy inni prawdopodobnie zrobiliby to w znacznie krótszym czasie. Jeśli chcesz jechać trasą Sim Lim, możesz spróbować pcthemes lub fuwell miał z nimi całkiem dobre doświadczenia.
Reply
#8

Wstrząs wtórny, co nie jest źle? Uważam, że dobrze. Najnowsza wersja AMD, Bolt Red, z R5 2600 i rx 580 dla 1,1k jest cholernie dobra. Chodź też z gwarancją. Bardzo lubię majsterkowanie, ale to naprawdę nie do pobicia wartość dla tej wersji. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#9

d3athadd3r napisał: który sklep ar? Motyw PC i DynaCore. Dobrze, jeśli nie wiesz dużo, ale tradepac powinien oferować najlepszą wartość, pod warunkiem, że zabierzesz ze sobą znajomego, który jest dobry z częściami komputerowymi. Wysłane z Google PIXEL XL za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)