Czy potrzebujemy 144 Hz i monitorów krzywej, jeśli nie gramy w wiele gier?
#1

Jeśli korzystasz więcej z MS-Office, AutoCAD, oglądania streamingu itp., Który typ monitorów jest lepszy?   Wysłane z aplikacją Fora My iPhone X HardwareZone
Reply
#2

Nie 144 Hz.
Reply
#3

Stam napisał: Jeśli korzystasz więcej z MS-Office, AutoCAD, oglądania streamingu itp., Który typ monitorów jest lepszy? Wysłane z aplikacją Fora My iPhone X HardwareZone Nie. Nie potrzebujesz szybkiej częstotliwości odświeżania ani krzywej. Jeśli budżet jest ograniczony, ips 1440p. Do 4K, jeśli pozwala na to budżet.
Reply
#4

Ehm, potrzebujesz nawet 144 Hz i krzywej, jeśli grasz w wiele gier? Ponadto 1440p nie jest standardową rozdzielczością wideo. Więc chcesz przeskalować wszystkie swoje 1080p lub zmniejszyć wszystkie swoje filmy 4K? Powodem, dla którego dostałbym 144 Hz jest to, że 144 jest wielokrotnością 24.
Reply
#5

144 Hz nie jest tak naprawdę potrzebne w grach, ale zdecydowanie daje ci wyraźną przewagę w grach FPS. Brak komentarzy na temat krzywej, ponieważ nigdy jej nie użyłem ani nie będę jej używać.
Reply
#6

Korzystam z zakrzywionego monitora Dell 34 ". Idealny do Photoshopa i oglądania filmów oraz zwykłych gier.
Reply
#7

144 Hz jest niesamowite, jeśli grasz w wiele gier FPS. Nie zakrzywiony tak bardzo, odczuwam to jako obciążenie dla moich oczu
Reply
#8

Stam napisał: Jeśli korzystasz więcej z MS-Office, AutoCAD, oglądania streamingu itp., Który typ monitorów jest lepszy? Wysłane z aplikacją Fora My iPhone X HardwareZone Och, poczekaj, którego GPU zamierzasz użyć? film? Netflix? Monitor 4k. wydajność? Monitor 4k lub 2k przynajmniej ultrawide. grać w PUBG? Fortnite? CS Go? Monitor 144 Hz powodzenia! ta plaga przyprawia mnie o ból głowy.
Reply
#9

Jeśli nie potrzebujesz 144 Hz, to czy 4k jest warte swojej ceny? Wysłane z aplikacją Fora My iPhone X HardwareZone
Reply
#10

Właściwie jestem również ciekawy, czy wysoka częstotliwość odświeżania pomaga takim serwisom jak Netflix lub oglądanie filmów w iTunes. W przypadku gier dobrze jest mieć wysoką częstotliwość odświeżania, ale nie jest to konieczne w moim przypadku. Wymaga to również sporej mocy obliczeniowej GPU, jeśli się nie mylę, więc twój GPU również powinien nadążyć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)