mały problem z monitorem Dell U2415 korzystającym z HDMI
#1

Jakiś czas, kiedy wyłączam urządzenia w moim domu, mój ekran stanie się czarny przez 1-2 sekundy przed odzyskaniem. Dzieje się tak, gdy używam wejścia HDMI (wypróbowałem oba wejścia również tak samo), ale myślę, że tak się nie dzieje, gdy używam dp (próbowałem tylko przez pewien czas na mojej kompie Bro). Próbowałem także używać mojego monitora w innym miejscu, gdy byłem podłączony za pomocą HDMI i mogłem uzyskać ten sam problem ...   Skontaktowałem się z firmą Dell w celu uzyskania wsparcia gwarancyjnego i czekam na wymianę. Zastanawiam się, czy ktoś również cierpi z powodu tego problemu? czy ktoś wie dlaczego?
Reply
#2

sacredrays napisał: Jakiś czas, kiedy wyłączam urządzenia w moim domu, mój ekran stanie się czarny przez 1-2 sekundy przed odzyskaniem. Dzieje się tak, gdy używam wejścia HDMI (wypróbowałem oba wejścia również tak samo), ale myślę, że tak się nie dzieje, gdy używam dp (próbowałem tylko przez pewien czas na mojej kompie Bro). Próbowałem także używać mojego monitora w innym miejscu, gdy byłem podłączony za pomocą HDMI i mogłem uzyskać ten sam problem ... Skontaktowałem się z firmą Dell w celu uzyskania wsparcia gwarancyjnego i czekam na wymianę. Zastanawiam się, czy ktoś również cierpi z powodu tego problemu? czy ktoś wie dlaczego? zmienić kabel HDMI? Używać zabezpieczenia przeciwprzepięciowego?
Reply
#3

Zmień przełączniki w swoim domu. Jest za stary i powoduje falowanie po wyłączeniu. Wymiana będzie miała ten sam problem
Reply
#4

sacredrays napisał: Jakiś czas, kiedy wyłączam urządzenia w moim domu, mój ekran po prostu stanie się czarny przez 1-2 sekundy przed odzyskaniem. Dzieje się tak, gdy używam wejścia HDMI (wypróbowałem oba wejścia również tak samo), ale myślę, że tak się nie dzieje, gdy używam dp (próbowałem tylko przez jakiś czas na mojej kompie Bro). Próbowałem także użyć mojego monitora w innym miejscu, gdy byłem podłączony za pomocą HDMI i mogłem uzyskać ten sam problem ... Skontaktowałem się z firmą Dell w celu uzyskania wsparcia gwarancyjnego i czekam na wymianę. Zastanawiam się, czy ktoś również cierpi z powodu tego problemu? czy ktoś wie dlaczego? Czy ten monitor jest podłączony do listwy zasilającej / przedłużacza? Możesz spróbować podłączyć bezpośrednio do jednego gniazda (żadnych innych urządzeń / rozszerzeń), aby sprawdzić, czy problem nadal występuje. Możesz także spróbować przetestować go ze wszystkimi innymi dostępnymi gniazdkami w twoim domu. Zdarza się to również mojemu drugiemu monitorowi. Myślę, że to ma związek z obwodami domu / powerstrip, nie ma nic wspólnego z monitorem. To nie jest rzadkie. Zobacz ten wątek: localITguy napisał: twój drut jest stary, zdarza mi się także. jeśli ktoś wyłączy przełącznik, monitor stanie się czarny (rzadki), ale się zdarzy niestety chyba że ponownie podłączysz cały dom, nic więcej nie możesz zrobić
Reply
#5

Użyłem również ochrony przeciwprzepięciowej. i tak, wymiana monitora również ten sam problem. teraz gorsza przyczyna ma 3 martwe piksele na ekranie .. sian. w każdym razie próbowałem również podłączyć do innych miejsc, a także zmienić kable .. również ten sam problem, tylko przy użyciu dp (na mojej kompie br) nie wydaje mi się, że mogę odtworzyć problem.
Reply
#6

UPS powinien rozwiązać problem.
Reply
#7

sacredrays napisał: Użyłem również ochrony przeciwprzepięciowej. i tak, wymiana monitora również ten sam problem. teraz gorsza przyczyna ma 3 martwe piksele na ekranie .. sian. w każdym razie próbowałem również podłączyć do innych miejsc, a także zmienić kable .. również ten sam problem, tylko przy użyciu dp (na mojej kompie br) nie wydaje mi się, że mogę odtworzyć problem. UPS wtedy. 10 znaków
Reply
#8

Nie wiem, jeśli jestem spokrewniony, ale mój telewizor też tak lubi, problem z Google i okazało się, że to stare okablowanie w domu, a ze względu na stare okablowanie, gdy tylko zapalę światło w domu, telewizor również będzie mrugał lub zanikał przez 1 -2 sek. Zgodnie z wynikami Google, światło emituje dużo promieniowania emf lub coś takiego, więc dlaczego możesz spróbować zmienić na światła LED lub wezwać elektryka, aby zobaczyć, czy okablowanie domu może wymagać wymiany?
Reply
#9

szkoda, że nie zapytałem wcześniej ... zamiennik monitora ten sam problem, ale z 3 martwymi pikselami, jedną małą dziwną, lekko kolorową linią o grubości 2 mm, a także lekko żółtawym w porównaniu do mojego starego monitora ... zamiast tego powinienem przykleić się do mojego starego monitora. Chodzi o to, że jeśli zamiast tego użyję Displayport, nie mam problemu, tylko hdmi ... dlaczego sia ...? moja karta comp gfx no dp chociaż .. tylko mój bro jeden.
Reply
#10

Co tam. Napotkać również ten sam problem co TS
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)