MS Office Professional Plus 2013 nie może zostać aktywowany po ponownej instalacji
#1

Cześć chłopaki, kupiłem legalną licencję od kogoś na forum za około 240 USD / - około rok temu. Otrzymałem kod aktywacyjny i skopiowaną płytę z oprogramowaniem. Instalacja przebiegła pomyślnie i pakiet Office 2013 został aktywowany bez żadnych problemów.   Ostatnio mój komputer zgromadził oprogramowanie adware i został uszkodzony, więc postanowiłem usunąć wszystko i wykonać nową instalację. Zgubiłem oryginalny dysk, więc pobrałem ISO z Microsoft. Wprowadzam kod i był zielony ptaszek. Zacząłem aktywować moją kopię. Zostałem poproszony o konto MS skojarzone z dyskiem. Nie mogłem sobie przypomnieć. W każdym razie nie mogę aktywować mojego pakietu Office. Czy ktoś wie, czy istnieje infolinia, do której mogę zadzwonić w celu aktywacji mojego pakietu Office? TIA
Reply
#2

Uzyskaj pomoc Aktywowanie systemu Microsoft Windows
Reply
#3

moozmoow napisał: Uzyskaj pomoc Aktywowanie systemu Microsoft Windows Dziękuję, spróbuję.
Reply
#4

Trees napisał: Dziękuję, spróbuję. Cześć, dowiedziałem się, dlaczego nie mogłem aktywować mojego pakietu Office Pro 2013. Prowadzący forum sprzedał mi biuro MSDN było niezgodne z prawem. Powinienem był wiedzieć, że Office Pro Plus 2013 za 220 USD / - to była prawdziwa kradzież, z naciskiem na kradzież.
Reply
#5

To jest złe. Kto jest forumerem? Zgłosiłeś się na policję?
Reply
#6

Usunąłem jego kontakt.
Reply
#7

Kena wcześniej. zapłaciłem 100 dolców za Office Pro 2010. Nie mogłem też aktywować
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)