Czy kontrolery Xbox one działają tylko z oryginalnym adapterem Bluetooth na PC? r
#1

Jak zatytułowany, prawda anot? Cholernie głupie, że kupiłem kontroler bezprzewodowy, ale stwierdziłem, że nie mogę go używać bezprzewodowo.
Reply
#2

https://support.xbox.com/en-SG/xbox-...ntroller-to-pc
Reply
#3

ericanoob napisał: Jak zatytułowany, prawda anot? Cholernie głupie, że kupiłem kontroler bezprzewodowy, ale stwierdziłem, że nie mogę go używać bezprzewodowo. Czy można korzystać z Bluetooth? Myślisz, że potrzebujesz odbiornika? Odbiornik może podłączyć do 4 kontrolerów.
Reply
#4

Nie ma potrzeby, używam taniego odbiornika Bluetooth za 2 USD na mój komputer i mogę korzystać z kontrolera xbox one do grania. jeśli się nie mylę, potrzebujesz odbiornika 4.0. nic mniej kontroler nie może być wykryty przez komputer. nawiasem mówiąc, tylko Windows 10 obsługuje kontroler Xbox One (jeśli się nie mylę), potrzebujesz jednej z aktualizacji Win10, aby wykryć kontroler. Edycja: Mój kontroler to Xbox One 1. Nie jestem pewien, czy oryginalny Xbox One działa w ten sam sposób, czy nie.
Reply
#5

Pamiętaj, że tylko Windows 10 obsługuje Bluetooth 4.0, niestety dla użytkowników Windows 7.
Reply
#6

Zależy od tego, którą wersję kontrolera posiadasz. Oryginalne kontrolery xbox one wpuld potrzebują bezprzewodowego adaptera xbox do korzystania z sieci bezprzewodowej. Kontroler Xbox One S może używać dowolnego adaptera Bluetooth 4.0 do bezprzewodowego łączenia
Reply
#7

Bezprzewodowy adapter xbox OEM również działa. używam go od lat
Reply
#8

Na górnym panelu znajduje się kontroler Bluetooth i Xbox One inny niż Bluetooth. Różnica leży
Reply
#9

MrAwesomeX napisał: Bezprzewodowy adapter xbox OEM również działa. używam go od lat Podobnie. Używanie adaptera OEM również od lat z 2 kontrolerami xbox
Reply
#10

batniss napisał: Podobnie. Używanie adaptera OEM również od lat z 2 kontrolerami xbox dla Xbox One lub 360?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)