Starhub Cable BB ma teraz 200 Mb / s?
#1

http://www.starhub.com/personal/for-...and-plans.html
Reply
#2

Zastanowiłbym się, czy moje włókno 200 Mb / s wygasło
Reply
#3

Jednak ta prędkość wysyłania.
Reply
#4

Istniejący użytkownicy 100 Mb / s bezpłatnie uaktualnić do 200 Mb / s?
Reply
#5

Wiedzą, że wkrótce zakończą połączenie kablowe i nadal chcą wyjść i sian klienta. Nie podają również atrakcyjnej ceny. Ci ludzie żyją na innej planecie.
Reply
#6

lohsenglte napisał: Jednak ta prędkość wysyłania. Uważam, że to problem infra, prawda? Nigdy nie miałem dużych prędkości wysyłania, kiedy wtedy używałem kabla
Reply
#7

Olej leczniczy napisał: Wiedzą, że wkrótce zakończą połączenie kablowe i nadal chcą wyjść i sian klienta. Nie podają również atrakcyjnej ceny. Ci ludzie żyją na innej planecie. Jest już tańszy niż najtańsza opcja światłowodu? Jest dobry dla dwóch zestawów ppl. Ci, którzy nie mają punktu Fibre, oraz ci najemcy lub emigranci z tymczasowymi mieszkaniami Natychmiastowa konfiguracja jest dużym plusem dla tych ppl
Reply
#8

jackycar napisał: Jest już tańszy niż najtańsza opcja światłowodu? Jest dobry dla dwóch zestawów ppl. Ci, którzy nie mają punktu Fibre, oraz ci najemcy lub emigranci z tymczasowymi mieszkaniami Natychmiastowa konfiguracja jest dużym plusem dla tych ppl Dla mieszkańców zaleca się jak najszybsze zainstalowanie FTP, ponieważ łącze szerokopasmowe Fibre jest nieuniknione za kilka lat. Skorzystaj z opcji bezpłatnej instalacji, gdy jest ona dostępna. Z drugiej strony 22,90 USD to naprawdę dobra i tania opcja.
Reply
#9

jackycar napisał: Uważam, że to problem infra, prawda? Nigdy nie miałem dużych prędkości wysyłania, kiedy wtedy używałem kabla Ograniczenie infrastruktury przy znacznie niższej prędkości. Ale ograniczenie spowodowałoby spowolnienie sieci w porównaniu do łącza światłowodowego.
Reply
#10

jackycar napisał: Uważam, że to problem infra, prawda? Nigdy nie miałem dużych prędkości wysyłania, kiedy wtedy używałem kabla Jest to również 1 sposób na obniżenie kosztów przez Starhub poprzez zmniejszenie przepustowości przesyłania. W przypadku większości użytkowników nie potrzebują oni wysokiej przepustowości / przepustowości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)