handphone może pracować na komputerze?
#1

Szukam systemu, który może działać przy użyciu mojej karty SIM, a następnie mogę używać komputera do wywoływania i SMS-ów. używam go w pracy, potrzebuję smsów do mojego klienta, ale słowo kluczowe przy użyciu handphone jest bardzo wolne i muszę również odbierać połączenia od mojego klienta.   Dowolny pomysł ? proszę o pomoc bardzo dziękuję
Reply
#2

choy96 napisał: Szukam systemu, który może działać przy użyciu mojej karty SIM, a następnie mogę używać komputera do wywoływania i SMS-ów. używam go w pracy, potrzebuję smsów do mojego klienta, ale słowo kluczowe przy użyciu handphone jest bardzo wolne i muszę również odbierać połączenia od mojego klienta. Dowolny pomysł ? proszę o pomoc bardzo dziękuję Potrzebny jest modem GSM, który można włożyć do karty SIM w celu przesyłania danych i SMS-ów. Jeśli nie wszystko, czego potrzebujesz, to subskrypcja SMS z usługami takimi jak clickatell, która pozwala wysyłać SMS-y do klientów. Oto strona internetowa, która mówi o tym Wybierz modem GSM lub 3G W mojej firmie spotkałem takie urządzenia, ale są przestarzałe. Niektóre telefony pozwalają być traktowane jak modem przez bluetooth lub kabel, ale może to już być przeszłość. Uważam, że warto przemyśleć strategię rozpowszechniania informacji wśród klientów. Być może, jak wspomniałem wcześniej, skorzystaj z masowej usługi SMS, aby dotrzeć do klienta. Jeśli chodzi o połączenia, nadal używaj zwykłej metody telefonicznej. Do odbierania bramy SMS-owe oferują również dwukierunkowe wiadomości SMS, dzięki czemu klient może odpowiedzieć na wysłane wiadomości SMS, a wiadomość zostanie odebrana przez SMS, który może zostać przesłany do Ciebie pocztą e-mail lub innymi możliwymi technikami zapytań.
Reply
#3

choy96 napisał: Szukam systemu, który może działać przy użyciu mojej karty SIM, a następnie mogę używać komputera do wywoływania i SMS-ów. używam go w pracy, potrzebuję smsów do mojego klienta, ale słowo kluczowe przy użyciu handphone jest bardzo wolne i muszę również odbierać połączenia od mojego klienta. Dowolny pomysł ? proszę o pomoc bardzo dziękuję Z jakiego telefonu korzystasz? mam smartfona Samsung, mogę użyć telefonu Samsung, aby przekazać telefon SMS-owi i powiadomieniu itp. za pośrednictwem Wi-Fi lub kabla
Reply
#4

właściwie jestem z Malezji, a nasz kraj może ponownie doładować konto na linii telefonicznej za pomocą telefonu przez SMS-a z kodem dla klienta. Jeśli można to również zrobić na komputerze, przygotuję komputer w moim sklepie, aby umożliwić klientowi załadowanie kredytu. szczegóły sms muszą być automatycznie można dodać jakieś szczegóły, na przykład, kiedy sms „94212333 5”, automatycznie stanie się „nr 94212333 RM5”, jakiś pomysł?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)