Instalacja kabla LAN Mansionette
#1

cześć więc w końcu przejdę na światłowód i chciałbym zainstalować okablowanie LAN w moim pokoju (pokojach). Podpisanie singtela z powodu planu pakietu.   Zostaję w rezydencji Poziom dolny - salon Górny poziom - 3 sypialnie   Czy mogę użyć domyślnego routera Singtel dla dolnego poziomu, mieć router Asus na górnym poziomie i kabel LAN na górnym poziomie w moim pokoju? czy to łącznie 2 punkty do zainstalowania - 1 dla routera asus + 1 dla pokoju?   1) czy kontrahenci naliczają opłaty według punktu lub długości?   2) Kiedy powinienem zmusić wykonawcę do zejścia razem z opennet? Ile czasu zajmie wykonawca wykonanie zadania?   3) Czy są polecani wykonawcy i okablowanie marki?       13 lipca 2014 r. Czy można to zrobić?     Poziom 1) TP> ONT> Router> TV   - - -Zainstaluj panel czołowy rj45   Poziom 2) rj45> przełącznik sieciowy> Router i kabel LAN   czy mam rację?   proszę o poradę Mam nadzieję, że otrzymam wszystkie porady, jakie mogę, całkowity noob w tej dziedzinie   Dzięki!
Reply
#2

Wielu poleca temu wykonawcy wykonanie okablowania punktów LAN: https://www.facebook.com/networking.bto
Reply
#3

Za punkt wynosi 150-90 USD Musisz jednak sprawdzić, czy musisz się włamać, czy nie
Reply
#4

mingfreakrsx napisał: Wielu poleca temu wykonawcy wykonanie okablowania punktów LAN: https://www.facebook.com/networking.bto vivalarave napisał: Za punkt wynosi 150-90 USD Musisz jednak sprawdzić, czy musisz się włamać, czy nie Dzięki to sprawdzimy!
Reply
#5

Zaktualizuj OP o nowe qns!
Reply
#6

TS: Potrzebujesz 2 routerów ... Zwykle opłata w wysokości 150-250 USD zależy od układu według PUNKTU. Mam zapasowy router ST ... jeśli musisz upewnić się, że Twój MIO działa poprawnie
Reply
#7

azrin619 napisał: TS: Potrzebujesz 2 routerów ... Zwykle opłata w wysokości 150-250 USD zależy od układu według PUNKTU. Mam zapasowy router ST ... jeśli musisz upewnić się, że Twój MIO działa poprawnie router poziomu 1 byłby zwykłym routerem singtel. poziom 2 byłby routerem asus. czy ta konfiguracja nie działa?
Reply
#8

potrzebujesz tylko jednego routera w pobliżu TP / ONT ... resztę można podłączyć do przełącznika portu gigabitowego ... tańszego w ten sposób lub podejmujesz ryzyko i wybierasz wtyczki homeplugs.
Reply
#9

GPGT.org napisał: potrzebujesz tylko jednego routera w pobliżu TP / ONT ... resztę można podłączyć do gigabitowego przełącznika portu ... taniej w ten sposób lub podejmujesz ryzyko i wybierasz wtyczki homeplugs. W porządku z zapasowym routerem na poziomie 1. Router podstawowy może jednak nie przesyłać pełnych pasków sygnału do poziomu 2 Problem jest na poziomie 2. Zdecydowanie potrzebuję kabla LAN do mojego komputera i bezprzewodowo do 2 innych sypialni, ponieważ członkowie mojej rodziny również będą wykonywać swoją pracę co byś polecił? pojedynczy bagażnik sieciowy do poszczególnych pokoi, co jest kosztowne czy jest możliwe, aby mieć rj 45 w moim pokoju> router asus> kabel LAN do mojej komp. router do przesyłania bezprzewodowego również do innych pomieszczeń. czy powyższe działa? jestem naprawdę zdezorientowany, czy jest to możliwe i spadek prędkości od kabla LAN do mojego komputera przez powyższą konfigurację dzięki
Reply
#10

innym niż angażowanie kontrahenta do połączenia (jak sugerowano powyżej), jeśli chcesz zaryzykować, możesz wypróbować homeplugs Aztech ... kupić wersję 500 Mb / s lub 600 Mb / s. Jeśli możesz potwierdzić, że okablowanie elektryczne (gniazdko przełącznika 13A) na pierwszym piętrze i drugim piętrze ma ten sam kolor (jednofazowy), to masz całkowitą gwarancję rozwiązania problemu związanego z okablowaniem. Poza tym musisz wypróbować sieć bezprzewodową, co nie jest żadną gwarancją, ponieważ na drugim piętrze w rezydencji wszystkie pokoje blokują się nawzajem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)