2wire 2701HGV-E Utracona funkcja komunikacji bezprzewodowej
#1

Hmm obudziłem się dzisiaj i okazało się, że mój telefon nie łączy się z siecią bezprzewodową.   następnie spróbowałem uzyskać dostęp do strony ustawień, ale nawet jeśli zaznaczę pole „Włączone”, pojawi się komunikat Błąd.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

duhduhduh napisał: Hmm obudziłem się dzisiaj i okazało się, że mój telefon nie łączy się z siecią bezprzewodową. następnie spróbowałem uzyskać dostęp do strony ustawień, ale nawet jeśli zaznaczę pole „Włączone”, pojawi się komunikat Błąd. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz możesz poprosić o zmianę modemu z SingTel. Czy jesteś na ADSL? Wysłane z aplikacji GAGT na Androida
Reply
#3

duhduhduh napisał: Hmm obudziłem się dzisiaj i okazało się, że mój telefon nie łączy się z siecią bezprzewodową. następnie spróbowałem uzyskać dostęp do strony ustawień, ale nawet jeśli zaznaczę pole „Włączone”, pojawi się komunikat Błąd. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czas przejść na światłowód.
Reply
#4

Cześć chłopaki Jestem w ogniu. od czasów 50 Mb / s. nie zaktualizowali mojego modemu.
Reply
#5

duhduhduh napisał: Cześć chłopaki jestem na światłowodzie. od ery 50 Mb / s. nie zaktualizowali mojego modemu. Najpierw spróbuj zrestartować router, jeśli nadal nie możesz, zresetuj go. Ale musisz znać swoje hasło głosowe Mio. Jeśli nadal nie może, być może awaria sprzętu wymaga wymiany sprzętu.
Reply
#6

duhduhduh napisał: Cześć chłopaki jestem na światłowodzie. od ery 50 Mb / s. nie zaktualizowali mojego modemu. Podczas rekonstrukcji masz prawo do nowego modelu. Wystarczy zadzwonić pod numer 1688 i poprosić ich o zmianę na Aztech FG7003. W przypadku wygaśnięcia umowy można rozważyć plan M1 1 Gb / s za 49 USD / miesiąc. Wartość pieniądza.
Reply
#7

Henry Ng napisał: Podczas rekonstrukcji masz prawo do nowego modelu. Wystarczy zadzwonić pod numer 1688 i poprosić ich o zmianę na Aztech FG7003. W przypadku wygaśnięcia umowy można rozważyć plan M1 1 Gb / s za 49 USD / miesiąc. Wartość pieniądza. W każdym razie dziękuję chłopaki za pomoc. Zadzwoniłem w 1688 r. O pomoc. Technik właśnie zszedł i zastąpił modem modemem 7003. Nie jestem pewien, czy będzie to wiązało się z żadnymi opłatami, ponieważ nic o tym nie wspominał. Tak, w zeszłym roku, kiedy się wycofuję, sprzedawca powiedział, że nie ma wolnego modemu.
Reply
#8

duhduhduh napisał: W każdym razie dziękuję chłopaki za pomoc. Zadzwoniłem w 1688 r. O pomoc. Technik właśnie zszedł i zastąpił modem modemem 7003. Nie jestem pewien, czy będzie to wiązało się z żadnymi opłatami, ponieważ nic o tym nie wspominał. Założę się, że twój router 2-przewodowy był używany przynajmniej przez 6 lat powyżej ... ile płacisz ur 50 Mb / s?
Reply
#9

duhduhduh napisał: W każdym razie dziękuję chłopaki za pomoc. Zadzwoniłem w 1688 r. O pomoc. Technik właśnie zszedł i zastąpił modem modemem 7003. Nie jestem pewien, czy będzie to wiązało się z żadnymi opłatami, ponieważ nic o tym nie wspominał. Tak, w zeszłym roku, kiedy się wycofuję, sprzedawca powiedział, że nie ma wolnego modemu. Technologia ST jest dość szybka. Dzwoniłeś dzisiaj?
Reply
#10

abstrax napisał: Założę się, że twój router 2-przewodowy był używany przynajmniej przez 6 lat powyżej ... ile płacisz ur 50 Mb / s? router towarzyszył mi od czasów ADSLt. wierzę, że wciąż jest 69,90. w ubiegłym roku ponownie osiągnął 150 Mb / s i tak, zadzwoniłem do technika po południu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)