Zalecenia dotyczące monitora (27 cali, 1440p, 144 Hz)
#1

cześć wszystkim   Szukasz 27-calowego monitora o rozdzielczości 1440p i 144Hz. Mój budżet to około 800-900 USD? Przypuszczam, że może wzrosnąć do 1 000 USD, jeśli naprawdę nie ma nic w moim budżecie.   Jakieś rekomendacje?
Reply
#2

panel ips - acer xb271hu tańszy niż podobny panel od asusa Panel TN - Dell One Cant przywołuje numer modelu. te powyżej są z gsync. możesz dostać taniej, jeśli nie jest to gysnc, ale nie jestem pewien abt modeli. Millimeter napisał: cześć wszystkim Szukasz 27-calowego monitora o rozdzielczości 1440p i 144Hz. Mój budżet to około 800-900 USD? Przypuszczam, że może wzrosnąć do 1 000 USD, jeśli naprawdę nie ma nic w moim budżecie. Jakieś rekomendacje?
Reply
#3

pretendent ma sprzedaż za xb271hu. z magazynu w mieście vivo. może kumulować się z Citibank lub innymi kodami promocyjnymi, a zwrot gotówki może uzyskać ard 950. archyng napisał: panel ips - acer xb271hu tańszy niż podobny panel od asusa Panel TN - Dell One Cant przywołuje numer modelu. te powyżej są z gsync. możesz dostać taniej, jeśli nie jest to gysnc, ale nie jestem pewien abt modeli.
Reply
#4

archyng napisał: panel ips - acer xb271hu tańszy niż podobny panel od asusa Panel TN - Dell One Cant przywołuje numer modelu. te powyżej są z gsync. możesz dostać taniej, jeśli nie jest to gysnc, ale nie jestem pewien abt modeli. Jeden numer modelu Dell to S2716DG i może on spełnić Twój budżet. Zauważ, że jest to panel TN, ale działa bardzo dobrze, jeśli tylko grasz. Posiadałem go wcześniej i był bezbłędny do grania. Jeśli wykonujesz prace wrażliwe na kolory lub potrzebujesz pracy pod różnymi kątami na monitorze, pomiń ten monitor.
Reply
#5

Gram tylko w WoW. Od czasu do czasu będę również edytować zdjęcia w Lightroom. Jeśli tak jest, czy powinienem wybrać monitory IPS?
Reply
#6

Millimeter napisał: Gram tylko w WoW. Od czasu do czasu będę również edytować zdjęcia w Lightroom. Jeśli tak jest, czy powinienem wybrać monitory IPS? Zależy od wymaganej dokładności kolorów i kątów widzenia. Używam S2716DG od prawie 2 lat i jest bezbłędny w grach. Szybki i bezproblemowy. Jeśli nie edytujesz zdjęć codziennie, polecam S2716DG, który ma około 700 plus, myślę, że możesz. Oczywiście weź Acer, możesz go dostać za nieco więcej.
Reply
#7

myślę, że wybieram panel IPS tylko dla bezpieczeństwa. wow u dun naprawdę potrzebuję monitorować 144 Hz tts co czuję. chyba że lubisz rywalizować w drabinkowych grach FPS. Millimeter napisał: Gram tylko w WoW. Od czasu do czasu będę również edytować zdjęcia w Lightroom. Jeśli tak jest, czy powinienem wybrać monitory IPS?
Reply
#8

dla najlepszego wow exp i edycji zdjęć shd przejdź do 34-calowego panoramicznego monitora Ips 100 Hz. Te LG mogą być w twoim budżecie.
Reply
#9

archyng napisał: dla najlepszego wow exp i edycji zdjęć shd przejdź do 34-calowego panoramicznego monitora Ips 100 Hz. Te LG mogą być w twoim budżecie. Hmm, właściwie nie gram w FPS. Jakiś konkretny monitor LG polecić? Nie mogę znaleźć na ich stronie internetowej leh.
Reply
#10

Millimeter napisał: Hmm, właściwie nie gram w FPS. Jakiś konkretny monitor LG polecić? Nie mogę znaleźć na ich stronie internetowej leh. LG 34 UC79G - 144 Hz, 2560 x 1080 @ 900 $ + (przed rabatem) Acer X 34 a - 100 Hz, 3440 x 1440 przy 1,1 tys. USD + (przed zniżką) Acer Z 35 p - 120 Hz, 3440 x 1440 @ 1K $ + (przed rabatem) PRISM + x 34 0–144 Hz, 3440 x 1440 przy 850 USD SAMSUNG C 32 HG70 - 144 Hz, 2560 x 1440 @ 999 USD (podczas witryny x 2017) ASUS ROG Strix XG 32 VQ - 144 Hz, 2560 x 1440 przy 950 USD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)