Czy lepiej płacić za konkretną markę (GPU), czy po prostu wybrać najtańszą?
#1

Szukałem daleko i następujące marki są najtańsze: ZOTAC GALAX Palit   Najbardziej przeceniona marka AF to: ASUS   Marki średniego szczebla to: Gigabajt MSI   Czy warto zapłacić 400 dolców za kartę ASUS RTX 2080 Strix tylko za lepsze termiki? A może wybierasz tańsze karty i wykorzystujesz 400 dolców na czymś innym? Np. PS4
Reply
#2

Mój przyjaciel-ekspert radzi mi zapoznać się z gwarancją, wydajnością, wydajnością chłodzenia i ceną. Wysłane z moim czatem botem HardwareZone Forums
Reply
#3

zachowaj 400 $ za ps5
Reply
#4

Kepller napisał: Szukałem daleko i następujące marki są najtańsze: ZOTAC GALAX Palit Najbardziej przeceniona marka AF to: ASUS Marki średniego szczebla to: Gigabajt MSI Czy warto zapłacić 400 dolców za kartę ASUS RTX 2080 Strix tylko za lepsze termiki? A może wybierasz tańsze karty i wykorzystujesz 400 dolców na czymś innym? Np. PS4 400 i więcej procesora lub pamięci.
Reply
#5

cena ... wydajność jest prawie taka sama. GPU musi zostać zastąpione 2-3 lata, aby grać w nowsze gry „crysis” i tak nie ma sensu.
Reply
#6

Chciałbym zbadać konstrukcję radiatorów modeli, którymi jestem zainteresowany, sprawdzić ich recenzje, aby ocenić ich temperaturę obciążenia i jak dobrze chłodzi kartę. W końcu nie ma sensu patrzeć na fabryczne podkręcanie, bo wszystkie są lepsze niż nawet najlepsza karta na rynku. Na koniec porównaj cenę i gwarancję. Dla tych, którzy używają swojej karty do jej śmierci, skorzystaj z najdłuższej gwarancji (Palit, Zotac, ewentualnie Gigabyte Aorus z niektórymi modelami z 4-letnią gwarancją). Dla tych, którzy od czasu do czasu dokonują aktualizacji, wybierz projekt radiatora, który ci się podoba. Jaka cena jest dobra, zależy od twojego portfela i ile jesteś gotów zapłacić. Pod względem wydajności, wszystko w odległości 5-10% od siebie. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#7

Po co płacić podatek asus?
Reply
#8

Kepller napisał: Szukałem daleko i następujące marki są najtańsze: ZOTAC GALAX Palit Najbardziej przeceniona marka AF to: ASUS Marki średniego szczebla to: Gigabajt MSI Czy warto zapłacić 400 dolców za kartę ASUS RTX 2080 Strix tylko za lepsze termiki? A może wybierasz tańsze karty i wykorzystujesz 400 dolców na czymś innym? Np. PS4 Zawsze wybieram najtańsze. Nie ma sensu płacić dodatkowo za inne marki, gdy zarówno Palit, jak i ZOTAC oferują 5-letnią gwarancję w niższej cenie. Powiedzmy, że płacisz 400 $ więcej za Asus, co stanowi około 25% premii, czy zyskujesz 25% dodatkowej wydajności? Jasne, asus może OC lepiej, ale wątpię, żeby był o 25% szybszy. Wysłane z HUAWEI Mate 20 przy użyciu GAGT
Reply
#9

Tylko jeśli jesteś w agresywnym podkręcaniu, opłacenie premii ma sens.
Reply
#10

Przyjrzę się ich termice, wydajności, estetyce i gwarancji. Osobiście, jeśli będę w stanie, kupię części od tego samego dystrybutora i w razie potrzeby łatwiej będzie RMA w przyszłości. Jeśli możesz sobie pozwolić na podatek ASUS, kup wszystkie ASUS (niezalecane). W przeciwnym razie możesz spojrzeć na stosunek jakości do ceny i kupić wszystkie MSI, ponieważ jest to marka średniej klasy, która zapewnia huk za pieniądze, stosunek jakości do ceny i jest uważana za produkt premium w porównaniu do mniej znanych Plait, Zotac i Galax. Dodatkowe 100-200 $, które płacisz za lepszy projekt, jakość za 3 lata gwarancji i spokój, korzystając z produktu, który nie ucierpi z powodu problemów termicznych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)