potrzebuję porady / pomocy
#1

cześć, nie jestem pewien, gdzie jest właściwe miejsce do opublikowania tego, więc zdecydowałem, że ten wątek byłby lepszy tutaj o pomoc / poradę.   Mam Logitech Z906, który jest głośnikiem 5.1, używając złącza 3,5 mm do mojego procesora.   dla moich słuchawek, używam Razer Nari z 3.0 Synaps przy użyciu sieci bezprzewodowej.   to jest mój problem. Korzystam z NVIDIA Geforce, aby przesyłać strumieniowo moje gry komputerowe na youtube. gdy przesyłam strumieniowo za pomocą mojego słuchawkowego nari na youtube, nie ma statycznego dźwięku w strumieniu na żywo. jednak gdy przesyłam strumieniowo z włączonym głośnikiem, w strumieniu na żywo pojawi się statyczny dźwięk (https://www.youtube.com/watch?v=Z1ur05FJWaA&t=3597s). podczas przesyłania strumieniowego dźwięk statyczny nie pojawiałby się w moim głośniku po mojej stronie, pojawiał się tylko w strumieniu na żywo.     szukam porady / pomocy w jaki sposób rozwiązać ten problem z dźwiękiem podczas przesyłania strumieniowego? (nie mów mi, żebym przesyłał strumieniowo z włączonymi słuchawkami, co nie rozwiązuje problemu)   moje części procesora są wymienione po prawej stronie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)