[RECENZJA] TP-Link TL-WDR7500 / Archer C7
#1

Rozpakowywanie i sprawdzanie wideo:         Pełna pisemna recenzja: Recenzja bezprzewodowego routera prądu zmiennego TP-Link TL-WDR7500 | Swift World   Streszczenie:   Jeden z najlepszych ekonomicznych routerów AC na rynku. Oprogramowanie / oprogramowanie układowe jest trochę wadliwe, ale można i powinno to zostać naprawione wraz z aktualizacjami. Wydajność nie jest znakomita, ale jest wystarczająco przeciętna, aby uzasadnić jej wielką wartość budżetową.   Szybki test porównawczy:   Lokalizacja A Bezprzewodowy AC 5 GHz DL: 369,29 Mb / s UL: 174,69 Mb / s   Bezprzewodowy N 2,4 GHz DL: 95,05 Mb / s UL: 78,79 Mb / s     Lokalizacja B Bezprzewodowy AC 5 GHz DL: 186,68 Mb / s UL: 120,19 Mb / s   Bezprzewodowy N 2,4 GHz DL: 73,94 Mb / s UL: 66,51 Mb / s   Lokalizacja A: 2m w zasięgu wzroku. Lokalizacja B: klient łączący to podłoga bezpośrednio nad routerem. Betonowy sufit i drewniana podłoga wyłożona kafelkami między nimi. Z grubsza 6m.
Reply
#2

Dlaczego konstrukcja pudełka różni się od zielonego lub niebieskiego opakowania TP-Link? Wygląda jak jakiś produkt 山寨 版.
Reply
#3

wsparcie jest do bani.
Reply
#4

Wygląda jak krab.
Reply
#5

liangtam napisał: Dlaczego konstrukcja pudełka różni się od zielonego lub niebieskiego opakowania TP-Link? Wygląda jak jakiś produkt 山寨 版. haha, wersja chińska. Nic dziwnego, że tani wygląd Knight_Rider napisał: wsparcie jest do bani. a raczej nie ma wsparcia
Reply
#6

Swiftbladez napisał: Szybki test porównawczy: Lokalizacja A Bezprzewodowy AC 5 GHz DL: 369,29 Mb / s UL: 174,69 Mb / s Bezprzewodowy N 2,4 GHz DL: 95,05 Mb / s UL: 78,79 Mb / s Lokalizacja B Bezprzewodowy AC 5 GHz DL: 186,68 Mb / s UL: 120,19 Mb / s Bezprzewodowy N 2,4 GHz DL: 73,94 Mb / s UL: 66,51 Mb / s Lokalizacja A: 2m w zasięgu wzroku. Lokalizacja B: klient łączący to podłoga bezpośrednio nad routerem. Betonowy sufit i drewniana podłoga wyłożona kafelkami między nimi. Z grubsza 6m. możesz pokazać zdjęcie i udostępnić narzędzia, których użyłeś do pomiaru?
Reply
#7

jest w pełnej pisemnej recenzji, ale dobrze: Zacytować: Kupiłem dwa z tych routerów, z których jeden będzie działał jako sam router, a drugi jako klient łączący się (w trybie mostu bezprzewodowego). Pomyśl o drugim, jakby to był bezprzewodowy nośnik USB lub powiedz wewnętrzną kartę PCI Wireless. Odbywa się to głównie w celu przetestowania wydajności routera w zakresie prądu przemiennego. Teraz są dwie lokalizacje testowe. Lokalizacja A będzie miała miejsce, gdy routery będą w odległości około 2 m od siebie w widocznym miejscu. Lokalizacja B będzie miała miejsce, gdy klient znajdzie się około 6 m bezpośrednio nad routerem, oddzielony betonowym sufitem i drewnianą podłogą wyłożoną kafelkami (pomyśl o dwupiętrowym domu z routerem na pierwszym piętrze). Istnieją inne routery bezprzewodowe w sąsiednim regionie, więc wyniki będą bardziej ukierunkowane na wydajność w „prawdziwym świecie”. Użyte narzędzia to mój domowy serwer podłączony do routera, mój komputer podłączony do mostkowanego routera, a na koniec aplikacja LAN Speed Test, która podaje liczby. TLDR: Dwa TL-WDR7500. Jeden łączy się z moim komputerem, drugi działa jako router z moim NAS podłączonym do niego. Ran Test prędkości LAN wyników.
Reply
#8

Czy można wysłać zrzut ekranu przedstawiający prędkość uzyskaną za pomocą „testu prędkości LAN”?
Reply
#9

richneo napisał: Czy można wysłać zrzut ekranu przedstawiający prędkość uzyskaną za pomocą „testu prędkości LAN”? jego wersja lite: LAN Speed Test Niestety nie mam zrzutów ekranu programu z wynikami, ponieważ po prostu zapisałem wyniki w arkuszu kalkulacyjnym programu Excel. O ile ktoś nie może ustalić, czy możliwe jest zmostkowanie bezprzewodowej sieci 5GHz N za pomocą routera, nie planuj jednak konfigurowania drugiego routera tylko do tego celu.
Reply
#10

Kupiłem WDR7500 od TaoBao za RMB399 w drodze do SG, widziałem, że FW można sflashować do Archera C7, ale nie do końca rozumiem, jak to zrobić. Każdy, kto pomyślnie spróbuje, może udostępnić tę procedurę. WDR7500 flash z oprogramowaniem układowym OP i ArcherC7 -
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)