brak wyjścia HDMI w sterowniku win7 + hd4000
#1

moja komp: Intel i7 3770, MSI mATX Z77 Mobo, 2x monitor.   korzystam z podwójnego wyświetlacza. podczas ładowania systemu Windows dwa monitory są dublowane. tuż przed pojawieniem się ekranu logowania Windows 7 mój monitor podłączony przez HDMI przechodzi w tryb uśpienia. ekran HDMI nie przechodzi w tryb uśpienia, nawet jeśli jest to jedyne podłączone wyjście.   ktoś ma takie same problemy? próbowałem ponownie zainstalować system Windows. ponowne instalowanie sterowników (z mobo cd i web's intel). Gaaaaaaah.
Reply
#2

Sprawdź ustawienia Catalyst Control Center? Czy może wykryć wszystkie wyświetlacze?
Reply
#3

LimCHD napisał: Sprawdź ustawienia Catalyst Control Center? Czy może wykryć wszystkie wyświetlacze? Katalizator jest przeznaczony dla AMD (ATI). ja za pomocą intel na pokładzie gfx. w każdym razie oprogramowanie Intel w ogóle nie widzi monitora (w przeciwnym razie oferowałby tryb podwójnego wyświetlania). W Menedżerze urządzeń również nie widać monitora (hdmi). zzz. podwójny monitor w Ubuntu działa idealnie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)