Kup grupowo dla rodziny 1Password
#1

1Password Plan rodzinny jest znacznie tańszy niż plan osobisty, dlatego chciałbym znaleźć 4 osoby, abyśmy mogli dzielić plan rodzinny.   Plan rodzinny wynosi 4,99 USD / miesiąc dla 5 osób; 59,88 USD / rok. W tym niewielka opłata za przeliczenie waluty z banku, będę pobierać 17 SGD za osobę każdego roku. Cena może się różnić w nadchodzących latach w zależności od waluty USD w stosunku do SGD.     Wyślij mi wiadomość e-mail i numer telefonu, zaproszę cię do grupy WhatsApp dla tej rodziny 1Password. możesz nas zapytać, czy napotkasz jakieś trudności podczas instalacji, ja również użyję tej grupy jako przypomnienia dla wszystkich o odnowieniu.     Więcej informacji o produkcie na stronie: 1password.com   Uwaga: nie ma reklam i nie jest zaangażowany żaden sprzedawca, po prostu organizuję grupę, aby wszyscy mogli skorzystać z planu rodzinnego.
Reply
#2

Bro, nie sądzę, że będziesz się rejestrować przez iOS, prawda? Bo w ten sposób udostępnianie rodziny będzie działać inaczej.
Reply
#3

Jestem zainteresowany czy 1 konto działa zarówno w systemie Windows, jak i iOS?
Reply
#4

llmarachll napisał: Jestem zainteresowany czy 1 konto działa zarówno w systemie Windows, jak i iOS? Tak. 1 konto działa zarówno na iOS, jak i na Windowsie.
Reply
#5

skoro jest to konto rodzinne, czy jest bezpieczne, jeśli jest dzielone między nieznajomymi z 5 lat? czy każdy ma osobny login, do którego inni członkowie rodziny nie mają dostępu?
Reply
#6

symbiote28 napisał: skoro jest to konto rodzinne, czy jest bezpieczne, jeśli jest dzielone między nieznajomymi z 5 lat? czy każdy ma osobny login, do którego inni członkowie rodziny nie mają dostępu? logujesz się przy użyciu własnego adresu e-mail, a każdy członek ma własny skarbiec do przechowywania wszystkich haseł, skarbiec jest widoczny tylko dla ciebie i dla ciebie, chyba że zdecydujesz się go udostępnić. Korzystam teraz z wersji próbnej, w rzeczywistości robi coś więcej niż tylko przechowywanie hasła, zaczynam przechowywać wszystkie moje dane karty kredytowej / paszportu / poufne informacje za pomocą 1Password. Zaczynam też konwertować wszystkie moje ogólne hasła na losowy ciąg generowany przez 1Password. Powiedzmy, że jeśli bardzo niefortunnie zhakowano moje konto na Forum A, haker nie może nic zrobić z moim hasłem, bardzo trudno jest je odszyfrować, a hasło służy tylko do uzyskania dostępu do Forum A, co jest dla nas dużą wygraną. * adiBOY napisał: Bro, nie sądzę, że będziesz się rejestrować przez iOS, prawda? Bo w ten sposób udostępnianie rodziny będzie działać inaczej. czy mogę wiedzieć, dlaczego to działa inaczej? rejestrujemy się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej 1Password i można z niej korzystać na różnych platformach (Android, iOS, Windows, Mac) llmarachll napisał: Jestem zainteresowany czy 1 konto działa zarówno w systemie Windows, jak i iOS? Tak, dobrą rzeczą jest to, że możesz wypróbować wersję próbną najpierw przez 30 dni i zdecydowałeś, czy chcesz zapłacić, czy nie. Wszystkim zainteresowanym uprzejmie wyślij mi swój numer telefonu, zapraszam do grupy WhatsApp. możesz wypróbować wersję próbną, a ja kupię abonament rodzinny do 1 grudnia 2019 r. lub znajdziemy 5 osób, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. dla porównania, kupiłem również grupę w Office 365 i spotify, podpisuję plan rodzinny z innymi nieznajomymi, którzy są zainteresowani i jak dotąd nie mają problemów z płatnością, założeniem konta czy czymkolwiek innym. Nie zarobiłem ani centa, organizując każdy zakup grupowy, najważniejsze, że wszyscy korzystamy z planu rodzinnego.
Reply
#7

Używam hasła Google do przechowywania moich danych. Właśnie przeszedłem do 1password i próbowałem sprawdzić, czy jest lepszy niż obecnie. Rozumiem, że zapisuje hasła itp. Plus trochę miejsca. Czy jest coś przyciągającego?
Reply
#8

poprawnie napisał: Używam hasła Google do przechowywania moich danych. Właśnie przeszedłem do 1password i próbowałem sprawdzić, czy jest lepszy niż obecnie. Rozumiem, że zapisuje hasła itp. Plus trochę miejsca. Czy jest coś przyciągającego? Jeśli pozostawiłeś swój komputer odblokowany, mogę uzyskać dostęp do ur chrome i przekonwertować całe hasło zapisu (******) na czytelny format. co powiesz na wiele platform? hasło google może być używane tylko wtedy, gdy używasz przeglądarki Chrome. jest to bardzo wygodne, jeśli używasz 2 różnych przeglądarek i używasz tylko 1 menedżera haseł. jeśli używasz 1 hasła na urządzeniu mobilnym (iOS lub Android), możesz po prostu skopiować hasło z 1 hasła i wkleić je, może automatycznie wyczyścić schowek (ustawiłem go na 90 sekund). nie musisz pamiętać wszystkich posiadanych haseł, dlatego możesz ustawić bardzo złożone hasło, aby uniemożliwić hakerowi odszyfrowanie. Automatyczne wypełnianie karty kredytowej / adresu wysyłki również pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu. Istnieje wiele porównań, jeśli googlujesz, podam tylko kilka przykładów. kontynuuj korzystanie z wersji próbnej, odkryjesz, że 1 hasło naprawdę pomaga nam zachować hasło w bezpieczniejszy sposób, bez względu na środowisko, w którym jesteś.
Reply
#9

do tej pory mamy już 2 osoby. pozostało jeszcze 3 automatów. ==== Aktualizacja 20 listopada 2019, 14:29 === pozostały tylko 2 miejsca ==== Aktualizacja 20 listopada 2019, 21:34 === pełny, nie ma więcej miejsca. dzięki za wsparcie
Reply
#10

LAI LAI LAI
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)