Czy umieszczenie Mesh lub Routera w HDB DB wpływa znacząco na wydajność?
#1

Jak powyżej,   Wkrótce otrzymam nowe mieszkanie, prawdopodobnie router lub siatka zostaną umieszczone w skrzynce DB? Zastanawiasz się, na ile wpłynie to na wydajność?   Czy umieszczenie otworów wentylacyjnych pomoże?   Czy ktoś może dzielić się doświadczeniem w tej sprawie, dzięki
Reply
#2

JuveZzZ napisał: Jak powyżej, Wkrótce otrzymam nowe mieszkanie, prawdopodobnie router lub siatka zostaną umieszczone w skrzynce DB? Zastanawiasz się, na ile wpłynie to na wydajność? Czy umieszczenie otworów wentylacyjnych pomoże? Czy ktoś może dzielić się doświadczeniem w tej sprawie, dzięki Jeśli skrzynka db znajduje się przy wejściu lub narożniku mieszkania, zasięg zasięgu będzie wynosił 50% w porównaniu do umieszczenia w środku mieszkania na otwartym i na górze. Ale oczywiście jest to bardziej praktyczne i estetyczne w pudełku db. Otwory wentylacyjne nie są użyteczne, chyba że zostaną odblokowane. Wielokrotne jednostki siatki do łańcucha mogą poprawić zasięg
Reply
#3

https://m.huffpost.com/us/entry/6943024
Reply
#4

Obecnie nowe mieszkanie ma punkty danych dostępne we wszystkich pokojach. Wystarczy umieścić dodatkowe routery lub siatkę, jeśli chcesz zostawić router lub siatkę w polu DB.
Reply
#5

Możesz zainstalować go jak poniżej: TP> ONT> Mesh 1> switch> patch do wszystkich pomieszczeń za pomocą przewodowego Ethernetu. Dodaj jednostki siatki do dowolnego pomieszczenia. * przełącznik wymagany tylko w przypadku niewystarczającej liczby portów siatki
Reply
#6

Ok, ale czy hdb użyje kategorii 5 lub 6? ..
Reply
#7

JuveZzZ napisał: Ok, ale czy hdb użyje kategorii 5 lub 6? .. zarówno. chyba że podasz
Reply
#8

Ale czy możemy przejść na HDB? W takim przypadku najprawdopodobniej będzie to transport na PC.
Reply
#9

JuveZzZ napisał: Ale czy możemy przejść na HDB? W takim przypadku prawdopodobnie będziesz mieć komputer PC. W przypadku mieszkania BTO HDB z połowy 2013 r. Wszystkie telefony i punkty danych są kablem Ethernet Cat-6. Jest to określone w COPIF 2013 i potwierdzone przez mojego kontrahenta ISP, który dokonał konwersji punktów telefonicznych na punkty danych w mojej sypialni. Do tej pory nie mam problemu zarówno z dostępem do Internetu, jak i dekoderem IPTV w mojej sypialni. Uwaga: Moje mieszkanie HDB zostało zbudowane w 2013 r. Ukończone. Nowsze mieszkania mają dodatkowe punkty danych we wszystkich sypialniach, podczas gdy poprzednie mogą zapewnić tylko 1 punkt danych w salonie.
Reply
#10

Hmm właśnie pomyślałem o robieniu kota 7 zamiast domyślnego kota 5 lub 6, który daje hdb
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)