[ASUS Super Deal] Do 50% zniżki na Radeon RX570 i RX580
#1

cześć wszystkim   Tutaj, aby sic świetna umowa z wami.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz     ROG Strix RX 580 OC Edition 8 GB @ 389 USD   ASUS Dual RX580 OC Edition 8 GB przy 325 USD   ASUS Dual RX580 OC Edition 4 GB przy 269 USD   ROG Strix RX570 OC Edition 4 GB @ 199 USD [WYPRZEDANE]   Niektóre aukcje są w ramach zakupu grupowego, co oznacza, że nadal możesz zastosować kupony, aby uzyskać dodatkową zniżkę! HOOT AHHHH !!!
Reply
#2

Wypadek 11.11! Promocja wciąż trwa w Qoo10!
Reply
#3

Cześć, czy pochodzi z pakietem raisethegame?
Reply
#4

Czy wersja ROG jest warta 60 USD różnicy? Wysłane z OnePlus 5T za pomocą GAGT
Reply
#5

sunht napisał: Czy wersja ROG jest warta 60 USD różnicy? Wysłane z OnePlus 5T za pomocą GAGT Zależy, czy cenisz sobie lepszą wydajność estetyczną i termiczną, czy nie. W przypadku gier i liczby klatek są one identyczne. Dla budowniczego budżetu, nie warte. Dla estetycznego budowniczego warto. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#6

ASUS @ SG napisał: cześć wszystkim Tutaj, aby sic świetna umowa z wami. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz ROG Strix RX 580 OC Edition 8 GB @ 389 USD ASUS Dual RX580 OC Edition 8 GB przy 325 USD ASUS Dual RX580 OC Edition 4 GB przy 269 USD ROG Strix RX570 OC Edition 4 GB @ 199 USD Niektóre aukcje są w ramach zakupu grupowego, co oznacza, że nadal możesz zastosować kupony, aby uzyskać dodatkową zniżkę! HOOT AHHHH !!! Cześć, Kupiłem jedną z kart graficznych Dual RX580 OC Edition w tym sklepie, ale nie ma naklejki dystrybutora. Jak mogę potwierdzić, czy naprawdę ma 3 lata gwarancji i przez jakiego dystrybutora? Czy napotkam jakiś problem, jeśli będę potrzebować RMA w przyszłości? Co muszę przynieść w przypadku RMA, jeśli nie ma naklejki dystrybutora? Sprzedawca nie dostarczył mi faktury ani rachunku. Czy wystarczy Ecopy zamówienia Qoo10?
Reply
#7

Czy warto teraz kupić Rx580 za 269 USD czy poczekać na wyprzedaże świąteczne?
Reply
#8

Poczekaj jeszcze chwilę, aż będzie dostępna nadchodząca promocja: ORAZ promocja: Podnieś grę
Reply
#9

Cześć, Kupiłem Asus AMD Radeon Dual RX580 OC Edition 8 GB w sprzedaży 11.11. Czy kwalifikuje się do promocji AMD Raise the Game, w której otrzymuję 2 gry za darmo? Dziękuję Ci.
Reply
#10

W te karty można grać w jakie gry?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)