Zalecenia VPN
#1

Jak sugeruje tytuł, czy ktoś ma doświadczenie w dobrej i niezawodnej sieci VPN? Byłoby świetnie, gdyby wspierał również Androida. Obecnie patrzymy na StrongVPN.
Reply
#2

Wszyscy polecą ci VPN, którego używają, więc skończysz tak dobrze, jak nie pytasz. Przeczytaj i zdecyduj sam. http://forums.hardwarezone.com.sg/in...s-3316864.html
Reply
#3

silna obsługa klienta i ceny są do bani przez długi czas .. próbowałem swoich prób i nie korzystaliśmy z nich .. używam HMA do tej pory tak dobrze .. one również obsługują Androida, ponieważ używam mojej notatki 3 do od czasu do czasu oglądania filmów ..
Reply
#4

Używam StrongVPN przez 2 lata, zgodnie z ich rocznym planem. obsługa klienta jest doskonała, ich obsługa również się poprawiła, kiedy zaczynałem z nimi, ich VPN był trudny do skonfigurowania, zupełnie nie przyjazny dla użytkownika, a ich szybkość na YouTube jest przerażająca. teraz mają dedykowany program i wyższe prędkości dla youtube i innych stron streamingowych, więc to plus. ale ich ceny są dość przeciętne. ----------- PureVPN to kolejny, na który patrzę, mają program, który pozwala określić, który program będzie uzyskiwał dostęp przez VPN, a który nie. Więc jeśli chcesz oglądać filmy z ograniczeniami krajowymi w Chrome, po prostu zaznacz Chrome, wszystkie inne aplikacje, takie jak gry lub cokolwiek innego, co nie przejdzie przez VPN, tylko Chrome. Sprytna funkcja. nieograniczona liczba przełączników w przeciwieństwie do StrongVPN, wielokrotne logowanie bla bla bla --------- teraz używam darmowego VPN, zapomniałem, gdzie go znalazłem, to program, który pobrałem, pokazuje listę VPN, wystarczy kliknąć i jestem połączony, prędkość jest niestabilna, czasem jest szybka, czasem śmieci.
Reply
#5

Po prostu nie używaj PureVPN. To totalny badziew. Jeśli chcesz oglądać chińskie treści. Ich obsługa jest szybka, ale niczego nie rozwiązuje.
Reply
#6

Używam HMA przez ostatnie 3 miesiące i nie mam z tym żadnych problemów. Ma także aplikację na Androida i iPhone'a.
Reply
#7

Z Astrill od kilku miesięcy. Duża prędkość. Bez żalu.
Reply
#8

afrovillain napisał: Jak sugeruje tytuł, czy ktoś ma doświadczenie w dobrej i niezawodnej sieci VPN? Byłoby świetnie, gdyby wspierał również Androida. Obecnie patrzymy na StrongVPN. Czy chcesz używać VPN do czego? Wiele rodzajów usług VPN w zależności od poziomu anonimowości, którego szukasz.
Reply
#9

Dzięki za wkład. Co się tyczy Astrill i PureVPN, czy podadzą ci twój własny adres IP lub losowe IP przy każdym logowaniu? Im bardziej skłaniam się ku silnym, ponieważ zapewniają one własne statyczne IP.
Reply
#10

afrovillain napisał: Dzięki za wkład. Co się tyczy Astrill i PureVPN, czy podadzą ci twój własny adres IP lub losowe IP przy każdym logowaniu? Im bardziej skłaniam się ku silnym, ponieważ zapewniają one własne statyczne IP. W przypadku astrill możesz uzyskać własny adres IP za dodatkową opłatą. Nie jestem pewien co do purevpn.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)