Kolejny monitor zastępujący LG
#1

Cześć wszystkim,   Mam Dell U2414H, a piksele mojego monitora LG umierają. Słyszałem, że najlepiej jest odzyskać ten sam monitor, np. Ten sam model Dell U2414H do podwójnej konfiguracji.   Czy to prawda? czy powinien kupić inne modele? wszelkie rekomendacje. Widzisz, że U2414H to stary model i trudno go już znaleźć?   TIA   Eugene
Reply
#2

kupić ultrawide? https://forums.hardwarezone.com.sg/h...k-6115784.html
Reply
#3

ale mój obecny U2414H wciąż jest bardzo żywy. Czy nie powinienem kupić kolejnego, żeby zrobić dual?
Reply
#4

Widzę, że nowe wąskie monitory HP w moim miejscu pracy cierpią na problemy z jednolitością na krawędziach ... wzdychają nawet HP
Reply
#5

wwenze napisał: Widzę, że nowe wąskie monitory HP w moim miejscu pracy cierpią na problemy z jednolitością na krawędziach ... wzdychają nawet HP zrób zdjęcie pokaż nam
Reply
#6

Siyu napisał: ale mój obecny U2414H wciąż jest bardzo żywy. Czy nie powinienem kupić kolejnego, żeby zrobić dual? hahha nikt nie odpowiada ... nie dostaję HP la. następnie wyrzuć mój obecny meh?
Reply
#7

Siyu napisał: Cześć wszystkim, Mam Dell U2414H, a piksele mojego monitora LG umierają. Słyszałem, że najlepiej jest odzyskać ten sam monitor, np. Ten sam model Dell U2414H do podwójnej konfiguracji. Czy to prawda? czy powinien kupić inne modele? wszelkie rekomendacje. Widzisz, że U2414H to stary model i trudno go już znaleźć? TIA Eugene Idź 3x Monitor. Użyj starego Dell jako monitora pionowego. Podwójny ekran + 1x pionowy ekran.
Reply
#8

****? Jesteś tym, który jest właścicielem obu monitorów alr A ty pytasz, czy lepiej mieć ten sam monitor do podwójnej konfiguracji, nie możesz sam zdecydować, lol
Reply
#9

moja konfiguracja to jeden monitor HP + jeden ostry telewizor
Reply
#10

Siyu napisał: hahha nikt nie odpowiada ... nie dostaję HP la. następnie wyrzuć mój obecny meh? możesz to sprzedać. Zwykle seria Ultrasharp wciąż zyskuje na wartości po okresie użytkowania.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)