Czy Orbi jest dobry?
#1

Cześć, myślę o zmianie z ASUS AC66U na Netgear Orbi, ponieważ potrzebuję lepszego pokrycia dla mojego domu na 2 piętrze. Używam już maszyny pfSense jako routera, więc mogę wybrać produkty z czystym dostępem, a nie tylko routery   Czy to dobry pomysł?   PS: Zamierzona gra słów jest przeznaczona   EDYCJA: Paiseh, zapomniałem wspomnieć, że jestem na Starhub
Reply
#2

Niedawno dostałem AIRTIES MESH. Muszę powiedzieć, że to cholernie solidne. Dlaczego nie wziąć tego pod uwagę?
Reply
#3

stevenang88 napisał: Niedawno dostałem AIRTIES MESH. Muszę powiedzieć, że to cholernie solidne. Dlaczego nie wziąć tego pod uwagę? Gdzie go zobaczyć i kupić?
Reply
#4

Siatka Airties to produkt firmy Airties, który nie jest dostępny lokalnie, możesz zamówić i zaimportować w sobie, ale nie masz tutaj wsparcia gwarancyjnego. Siatka Singtel Wi-Fi wykorzystuje ten sam produkt firmy Airies, ale jest oznaczony jako produkt OEM Singtel Wszelkie wsparcie techniczne zapewnia Singtel. Jeśli chcesz kupić sieć Wi-Fi Singtel, obecnie nie jest ona w sprzedaży, ale zamiast tego opiera się na płatności subskrypcyjnej. Aby subskrybować, musisz być użytkownikiem światłowodu singtel. Jeśli powyższe jest zbyt kłopotliwe, możesz spojrzeć na netgear orbi, który ma dobrą recenzję, ale zazwyczaj kosztuje on ponad 500 dolarów .. darkarn napisał: Gdzie go zobaczyć i kupić? Opublikowane z aplikacją Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Forums
Reply
#5

darkarn napisał: Gdzie go zobaczyć i kupić? renfred89 napisał: Siatka Airties to produkt firmy Airties, który nie jest dostępny lokalnie, możesz zamówić i importować w sobie, ale nie masz tutaj wsparcia gwarancyjnego. Siatka Singtel Wi-Fi wykorzystuje ten sam produkt firmy Airies, ale jest oznaczony jako produkt Singtel OEM. Wszelkie wsparcie techniczne zapewnia Singtel. Jeśli chcesz kupić sieć Wi-Fi Singtel, obecnie nie jest ona w sprzedaży, ale zamiast tego opiera się na płatności subskrypcyjnej. Aby subskrybować, musisz być użytkownikiem światłowodu singtel. Jeśli powyższe jest zbyt kłopotliwe, możesz spojrzeć na netgear orbi, który ma dobrą recenzję, ale zazwyczaj kosztuje on ponad 500 dolarów .. Opublikowane z aplikacją Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Forums Możesz też zrobić to, co zrobiłem, kupując od Carousell, wiele osób sprzedających tam nowy zestaw. Kupiłem mój za 180 USD. https://sg.carousell.com/search/prod...y=singtel+mesh
Reply
#6

renfred89 napisał: Siatka Airties to produkt firmy Airties, który nie jest dostępny lokalnie, możesz zamówić i importować w sobie, ale nie masz tutaj wsparcia gwarancyjnego. Siatka Singtel Wi-Fi wykorzystuje ten sam produkt firmy Airies, ale jest oznaczony jako produkt Singtel OEM. Wszelkie wsparcie techniczne zapewnia Singtel. Jeśli chcesz kupić sieć Wi-Fi Singtel, obecnie nie jest ona w sprzedaży, ale zamiast tego opiera się na płatności subskrypcyjnej. Aby subskrybować, musisz być użytkownikiem światłowodu singtel. Jeśli powyższe jest zbyt kłopotliwe, możesz spojrzeć na netgear orbi, który ma dobrą recenzję, ale zazwyczaj kosztuje on ponad 500 dolarów .. Opublikowane z aplikacją Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Forums Argh, czasami zastanawiam się, dlaczego nadal używam Starhub lol. Dzięki za wyjaśnienie, może się wydawać, że albo wybieram Orbi, albo próbuję AP Ubiquiti. oric1 napisał: Możesz też zrobić to, co zrobiłem, kupując od Carousell, wiele osób sprzedających tam nowy zestaw. Kupiłem mój za 180 USD. https://sg.carousell.com/search/prod...y=singtel+mesh Hmm Czy sprawdzą, jakiego routera używam?
Reply
#7

darkarn napisał: Hmm Czy sprawdzą, jakiego routera używam? Nie, nie ma.
Reply
#8

oric1 napisał: Nie, nie ma. Dzięki, pozwól mi to sprawdzić
Reply
#9

Używane AP firmy Cisco są również bardzo tanie, od 60 do 80 USD. Możesz je uruchomić autonomicznie lub za pomocą wirtualnego kontrolera. Sprawdź je
Reply
#10

Ridney napisał: Używane AP firmy Cisco są również bardzo tanie, od 60 do 80 USD. Możesz je uruchomić autonomicznie lub za pomocą wirtualnego kontrolera. Sprawdź je Jak dotąd nie mogę ich znaleźć w Carousell
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)