Korzystasz z planu MyRepublic 1 GB / s, ale dostajesz tylko 80 MB / s?
#1

Używam routera ASUS N56U (który zalecił mi przedstawiciel handlowy) połączonego kablem cat6 z komputerem. Dlaczego FK to 80 Mb / s? Nawet łącząc się bezpośrednio z ONT nadal będę mieć taką samą prędkość. Cholera leh.
Reply
#2

Tsunichi napisał: Używam routera ASUS N56U (który zalecił mi przedstawiciel handlowy) połączonego kablem cat6 z komputerem. Dlaczego FK to 80 Mb / s? Nawet łącząc się bezpośrednio z ONT nadal będę mieć taką samą prędkość. Cholera leh. po pierwsze, czy na pewno znasz różnicę między 1 Gb / s a 1 GB / s? Wejdź ponownie na https://myrepublic.com.sg, a zobaczysz, że plan wynosi 1 Gb / s, prawda? sprawdź ten link Jeśli uważasz, że naprawdę dostajesz 80 Mb / s .. ponieważ nie wspomniałeś o tym, jak do cholery zrobiłeś testy, nikt tutaj nie może ci doradzić ... najlepsi ludzie, którzy pomogą Ci być MyRepublic ... skontaktuj się z nimi, aby mogli natychmiast Ci pomóc https://secure.myrepublic.com.sg/contact-us/ Zacytować: +65 6436 6638 Wsparcie techniczne 24/7.
Reply
#3

Cześć, Czy mogę sprawdzić z tobą, czy twoja karta sieci Ethernet na twoim komputerze lub NB to FE (Fast Ethernet) lub GE (Gigabyte Ethernet)? pozdrowienia Tsunichi napisał: Używam routera ASUS N56U (który zalecił mi przedstawiciel handlowy) połączonego kablem cat6 z komputerem. Dlaczego FK to 80 Mb / s? Nawet łącząc się bezpośrednio z ONT nadal będę mieć taką samą prędkość. Cholera leh.
Reply
#4

Zastanawiam się tylko nad routerem. Większość routerów twierdzi, że oferuje połączenie gigabitowe, ale zwykle jest to gigabitowy port LAN. Port WAN ma prędkość do 100 Mb / s. - Charles
Reply
#5

Jego 80 MBPS. Użyłem serwera singt speedtest.net.
Reply
#6

80 MBPS to około 640 Mb / s. Może spróbuj wyłączyć zaporę ogniową i spróbuj ponownie. Tsunichi napisał: Jego 80 MBPS. Użyłem serwera singt speedtest.net.
Reply
#7

Jesteś idiotą? Speedtest.net mierzy w megabajtach, a nie w megabajtach. Francis85 napisał: Cześć, Czy mogę sprawdzić z tobą, czy twoja karta sieci Ethernet na twoim komputerze lub NB to FE (Fast Ethernet) lub GE (Gigabyte Ethernet)? pozdrowienia Używam portu Ethernet na płycie głównej, którym jest MSI z87 g45
Reply
#8

Tsunichi napisał: Jesteś idiotą? Speedtest.net mierzy w megabajtach, a nie w megabajtach. ogólną normą jest używanie MB (wielkich liter) do oznaczania megabajtów i mb (lub Mb) dla megabajtów ... i proszę powstrzymać się od wywoływania nazwisk, gdy inni forumerzy starają się pomóc w rozwiązaniu problemu.
Reply
#9

phayze napisał: 80 MBPS to około 640 Mb / s. Może spróbuj wyłączyć zaporę ogniową i spróbuj ponownie. stay8899 napisał: ogólną normą jest używanie MB (wielkich liter) do oznaczania megabajtów i mb (lub Mb) dla megabajtów ... i proszę powstrzymać się od wywoływania nazwisk, gdy inni forumerzy starają się pomóc w rozwiązaniu problemu. Przepraszam.
Reply
#10

Speedtest wykonuje również pomiary w megabajtach. Wyniki w megabitach. Wyniki w megabajtach. „B” oznacza bity, a „B” oznacza bajty. Tsunichi napisał: Jesteś idiotą? Speedtest.net mierzy w megabajtach, a nie w megabajtach. Używam portu Ethernet na płycie głównej, którym jest MSI z87 g45
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)