Konfiguracja domowej sieci przewodowej
#1

Cześć wszystkim,   zamierzam reno moje miejsce w przyszłym miesiącu. myślę o zrobieniu przewodowej sieci domowej w celu zoptymalizowania połączenia światłowodowego MR 1GBPS.   Mam 3 sypialnie. ONT i FT w salonie. Chcę poprowadzić kable CAT6 do każdego panelu czołowego dla 3 sypialni.   Używam routera Asus AC56U. Co sugerujecie, żeby to skonfigurować? Czy potrzebuję przełącznika? Znaczenie:   ONT-> AC56U -> Przełącznik -> podzielony na 3 -> 3 sypialnie   czy mogę po prostu   ONT -> AC56U -> Każda sypialnia jeden port na routerze -> 3 sypialnie   W końcu na końcu routera ONT / routera będę miał 3 kable i każdy kabel zostanie przeciągnięty do każdego pokoju, mam rację?   Wielkie dzięki!
Reply
#2

ONT -> AC56U -> Każda sypialnia jeden port na routerze -> 3 sypialnie to powinno działać
Reply
#3

Przełącznik można dodać później, jeśli potrzebujesz więcej portów.
Reply
#4

j_t_fusion napisał: ONT -> AC56U -> Każda sypialnia jeden port na routerze -> 3 sypialnie to powinno działać PentiumPC napisał: Przełącznik można dodać później, jeśli potrzebujesz więcej portów. wielkie dzięki za radę!
Reply
#5

N nie planuj również sygnału bezprzewodowego, jeśli korzystasz z hp / ipad w całym domu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)